منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • XRP پیچیده شده برای اولین بار در اتریوم در ماه دسامبر

XRP پیچیده شده برای اولین بار در اتریوم در ماه دسامبر

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; خرابی DR

  • Wrapped XRP تا دسامبر در اتریوم عرضه خواهد شد.
  • شوارتز می گوید WXRP روی چند زنجیره اجرا می شود.
  • ریپل امیدوار است SEC از شکایت خود صرف نظر کند.

علیرغم وجود میلیاردها دلار ارزش کل قفل شده، بخش مالی غیرمتمرکز همچنان به روی بسیاری از نوآوری ها باز است. با توجه به اینکه کاربران اکنون مشتاق ورود به صنعت هستند، پروتکل ها انواع جدیدی از محصولات را معرفی می کنند. در همین راستا، wrapped.com اعلام کرده است که XRP پیچیده شده را قبل از پایان ماه دسامبر در بخش DeFi عرضه خواهد کرد. این حرکت با هدف معرفی کاربران XRP به بخش DeFI انجام شده است. طبق گزارش wrapped.com، کاربران XRP از مزایای بخش DeFi مانند مبادله، وام دادن و بسیاری موارد دیگر بهره مند خواهند شد.

XRP پیچیده برای اجرا بر روی چندین زنجیره

Wrapped.com از کاربران XRP می خواهد که با قراردادهای هوشمند مختلف تعامل داشته باشند و از توکن XRP برای تسهیل تراکنش ها استفاده کنند. اگرچه شبکه فعال شده است، اما کاربران در حال حاضر فقط مجاز به ارسال و دریافت XRP هستند. دارایی‌های دیجیتال پیچیده، توکن‌هایی هستند که در خزانه‌ها قفل شده‌اند و بر روی بلاک‌چین‌های متفاوتی غیر از ارز اصلی اجرا می‌شوند. نمونه‌های معمولی توکن‌های پیچیده شامل WBTC و WETH هستند که هر دو در اتریوم وجود دارند.

با معرفی Wrapped XRP در اتریوم، کاربران می توانند آن را با نسبت 1:1 با XRP مبادله کنند. قابل ذکر است که نگهبانی توکن ها توسط Hex Trust انجام می شود. در توییتی که توسط مدیر ارشد آموزشی ریپل، دیوید شوارتز ارسال شده است، Wrapped XRP بر روی بیش از یک زنجیره اجرا خواهد شد. با توجه به اینکه بلاک چین اتریوم همچنان از نظر توکن‌های پیچیده راه‌اندازی شده پیشرو است، مشکلات ثابت شبکه منبع نگرانی برای فعالان بازار بوده است.

شکایت ریپل و SEC هنوز ادامه دارد

در گزارش اخیر Ycharts.com، کاربران برای اجرای قراردادهای هوشمند در بلاک چین اتریوم، هزینه های گاز حدود 184 دلار را پرداخت می کنند. استقرار Wrapped XRP بر روی چندین زنجیره به دارندگان این امکان را می‌دهد تا دارایی‌های خود را روی زنجیره‌هایی بپیچند که در مقایسه با اتریوم هزینه کمتری دریافت می‌کنند.

Ripple Labs هنوز در تلاش است تا اکوسیستم مالی را مختل کند، با این پلتفرم که از دریافت کارمزدهای کمتر و انجام سریع تر تراکنش ها می بالد. برای ایجاد این امکان، ریپل از بخش نرم افزاری خود یعنی RippleNet استفاده می کند. با این حال، تراکنش‌ها در زنجیره XRP تسهیل نمی‌شوند، زیرا فقط از توکن استفاده می‌شود.

ریپل در حدود دسامبر 2020 پس از اینکه بنیانگذار و مدیر عامل آن با یک دعوی قضایی 1.3 میلیارد دلاری مورد انتقاد قرار گرفت، در اخبار منتشر شد. طبق گزارش SEC ایالات متحده، این شرکت بین سال‌های 2010 و 2019 یک فروش اوراق بهادار ثبت‌نشده انجام داده است. ریپل آماده نیست که دست از کار بکشد زیرا مجدداً تأکید کرده است که امیدوار است، گری جنسلر، رئیس SEC از شکایت خود صرف‌نظر کند.