منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Voyager Digital قرار است با 270 میلیون دلار وجه به کاربران بازپرداخت کند

Voyager Digital قرار است با 270 میلیون دلار وجه به کاربران بازپرداخت کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

Voyager Digital اعلام کرده است که قصد دارد بیش از 270 میلیون دلار متعلق به کاربران در محدوده شرکت را بازگرداند. به گفته این شرکت وام دهنده کریپتو، پیشنهادات بهتری نسبت به پیشنهادی که چند هفته پیش AlamedaFTX ارائه کرده بود، دیده بود. قابل ذکر است که این آپدیت جدید برخلاف اظهارات قبلی این شرکت است. با این کار، شرکت طبق دستور قاضی ناظر بر پرونده ورشکستگی، وجوه کاربران را بازپرداخت خواهد کرد.

این شرکت پیشنهاد AlamedaFTX را رد کرد

بر اساس بیانیه روز پنجشنبه این شرکت، در حال حاضر با بیش از 80 طرف علاقه مند به تصدی فعالیت های شرکت در حال گفتگو است. همچنین افزود که از این تعداد، حدود 20 شرکت به طور فعال ادعاهای تصاحب خود را پیگیری می کنند. Voyager Digital همچنین ادعا کرد که یکی از قابل توجه ترین پیشنهادها از شرکت های برتر FTX و Alameda دریافت شده است.

در جزئیات، آلامدا ادعا کرد که تمام دارایی های متعلق به شرکت را خریداری می کند و در عین حال وام های معوقه را اضافه می کند. با این حال، در ادامه ادعا کرد که به محض انجام این کار، دارایی‌ها را نقد کرده و با استفاده از صرافی رمزنگاری محبوب FTX توزیع می‌کند. قابل توجه است که آلامدا از خرید بدهی هنگفتی که شرکت به Three Arrows Capital بدهکار است خودداری کرده است.

Voyager Digital به جلسه ورشکستگی خود ادامه خواهد داد

Voyager Digital گفت که مجبور شد این پیشنهاد را رد کند زیرا ارزش عالی برای همه مشتریان خود که وجوه آنها در این پلتفرم نگهداری می شد ارائه نمی کرد. این شرکت همچنین اشاره کرد که برخلاف آنچه رسانه‌ها دستفروشی می‌کردند، پیشنهاد AlamedaFTX سودآورترین نبود زیرا پیشنهادات دیگر همچنان روی میز بود. Voyager Digital همچنین مدعی شد که قبلاً برای دستور توقف و توقف ارسال شده به Alameda در رابطه با ادعاهای مخرب خود در بازار درخواست داده است.

در روزنه‌ای از امید، قاضی رئیس دادگاه همچنین از شرکت خواست تا بیش از 270 میلیون دلار وجوه را به کاربرانش بازگرداند. در گزارشی از یکی از خانه‌های رسانه‌ای، این شرکت اعلام کرد که این شرکت طرحی را مطرح کرده است که باعث می‌شود کاربرانش وجوهی را که در یک حساب در یکی از بانک‌های برتر کشور است ادعا کنند. این شرکت قبل از شروع رسیدگی، وجوهی را در حساب خود داشت که با اعلام ورشکستگی مسدود شد. مدیر عامل شرکت ادعا کرد که این یکی از مواردی است که شرکت مایل است قبل از ادامه روند رسیدگی را از سر راه بردارد.