منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • VMA 2022: اجرای امینم و اسنوپ داگ برای اولین بار در 20 سال گذشته

VMA 2022: اجرای امینم و اسنوپ داگ برای اولین بار در 20 سال گذشته

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

امینم و اسنوپ داگ، هنرمندان مشهور رپ، قرار است در آن برنامه اجرا کنند جوایز موسیقی ویدیویی ام تی وی (VMA) این یکشنبه، 28 آگوست. این اجرا از مجموعه NFT BAYC (Bord Ape Yacht Club) و Otherside Metaverse الهام گرفته شده است.

این دو آهنگ موفق خود را اجرا خواهند کرداز D 2 The LBC” در یک محیط الهام گرفته از متاورژن، در حالی که NFT های BAYC را نیز تبلیغ می کند. این آهنگ در ماه ژوئن منتشر شد و موزیک ویدیوی آن با مضمون کلکسیون BAYC متعلق به هر دو هنرمند بود. این ویدیو بیش از 46 میلیون بازدید در یوتیوب دارد.

«دیگر ساید» یک متاورس بازی‌سازی شده است که با همکاری آزمایشگاه‌های یوگا و برندهای آنیموکا ساخته شده است. در طول اجرا، VMA صحنه خود را به سبک Otherside تبدیل می کند. برای تماشای زنده این اجرای پیشگامانه، بینندگان باید این یکشنبه با MTV هماهنگ شوند، زیرا نمایش جایزه در ساعت 8 شب به وقت شرقی به صورت زنده پخش می شود.

هم اسنوپ داگ و هم امینم از حامیان اصلی توکن های غیرقابل تعویض هستند. اوایل امسال، امینم مجموعه Bored Ape را به ارزش 450000 دلار خریداری کرد. اسنوپ داگ همچنین یک سرمایه گذار بزرگ در فضای NFT است و به طور فعال دارایی های غیر قابل تعویض را از طریق پادکست ها و مصاحبه های خود تبلیغ می کند. او همچنین مجموعه غیرقابل تعویض خود را به نام “سگ ها” دارد – که با همکاری Sandbox منتشر شد.

VMA 2022 متاورس و NFT ها را در بر می گیرد

امسال، VMA به شدت پروژه‌های متاورس را برای تأثیرگذاری بر قرار گرفتن در معرض جریان اصلی گسترده‌تر ترویج می‌کند. همچنین امسال یک دسته جایزه جدید با عنوان “بهترین اجرای متاورس” وجود دارد. نامزدهای این بخش عبارتند از: جاستین بیبر، بیست وان خلبان و ریفت تور اف تی. آریانا گرانده.

همکاری با پروژه های متاورس ممکن است استراتژی VMA برای اصلاح تعداد بینندگان آن باشد. آخرین بیشترین بیننده ثبت شده این سریال در سال 2011 با 12.4 میلیون بازدید بود. از آن زمان به بعد، با میانگین دید 900000 در 8 سال گذشته، یک کاهش مداوم وجود داشته است.

به نظر می رسد که نمایش جوایز در نهایت آماده است تا امسال با یک ردیف اجراهای هیجان انگیز از قبر خود خارج شود. این اولین همکاری امینم و اسنوپ در دو دهه اخیر خواهد بود و این دو برای دریافت جایزه “بهترین هیپ هاپ” نیز حضور دارند. از دیگر اجراهای افسانه ای که قرار است در مراسم امسال پخش شود می توان به نیکی میناژ، مارشمالو، لیزو و مانسکین اشاره کرد.