منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Vitalik Buterin Ethereum Classic را برای دوستداران PoW توصیه می کند

Vitalik Buterin Ethereum Classic را برای دوستداران PoW توصیه می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

در ماه‌های آینده، توسعه‌دهندگان هسته اتریوم مرحله نهایی انتقال بلاک چین از مکانیسم اجماع اثبات کار (PoW) به اثبات سهام (PoW) را آغاز خواهند کرد. این دومین بلاک چین بزرگ را روی یک نسخه جدید، اتریوم 2.0 (سرنیتی) قرار می دهد، که مقیاس پذیرتر و پایدارتر از نسخه قبلی در نظر گرفته می شود.

Ethereum Classic برای دوستداران PoW

در کنفرانس انجمن اتریوم (EthCC) که اخیراً به پایان رسید، ویتالیک بوترین، یکی از بنیانگذاران اتریوم، اذعان کرد که همه از مفهوم اثبات سهام استقبال نمی کنند. در حالی که بوترین فکر می‌کند تغییرات PoS آتی در اتریوم ارزشش را دارد، او بلاک چین کلاسیک اتریوم را برای هر کسی که اتریوم را دوست دارد توصیه می‌کند.

اتریوم کلاسیک (ETC) یک بلاک چین قرارداد هوشمند متن باز و غیرمتمرکز است که در سال 2016 به عنوان هارد فورک از اتریوم راه اندازی شد. در میان دیگر زنجیره‌های PoW، بوترین از زنجیره بلوکی ETC به عنوان «اتریوم اصلی که با انشعاب DAO به چشم‌انداز خیانت نکرد»، از آن استفاده کرد.

اگر عاشق اثبات کار هستید، باید از اتریوم کلاسیک استفاده کنید. این یک زنجیره کاملاً خوب است.

ویتالیک بوترین.

ادغام اتریوم 2.0 قریب الوقوع است

به‌روزرسانی‌های اخیر توسعه‌دهندگان Eth2 نشان می‌دهد که ادغام زنجیره‌ای Beacon قریب‌الوقوع است – احتمالاً در سپتامبر اتفاق می‌افتد. در 14 جولای، تیم اطلاعیه ای را به اشتراک گذاشت که جدول زمانی دقیق تری را برای پرتاب ارائه کرد. طبق جدول زمانی، انتظار می‌رود که اتریوم 2.0 در اواسط سپتامبر در صورت موفقیت آمیز بودن به‌روزرسانی‌های قبلی عرضه شود.

راه اندازی اتریوم 2.0 نقش ماینرهای ارزهای دیجیتال را در بلاک چین به پایان می رساند، به این معنی که سکه های جدید از طریق ماینرها تولید نمی شوند. در عوض، کاربران باید مقدار معینی از ETH را برای شانس انتخاب شدن برای اعتبارسنجی بلوک‌های تراکنش برای پاداش، شرط کنند.

در زمان نگارش این مقاله، حدود 13،133،136 ETH در زنجیره Eth2 Beacon، معادل 20.1 میلیارد دلار با قیمت فعلی بازار، سهام داشت.