منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • VIP Treat: پلتفرم جدید بایننس مشتریان رده بالا و سرمایه گذاران نهادی را هدف قرار می دهد

VIP Treat: پلتفرم جدید بایننس مشتریان رده بالا و سرمایه گذاران نهادی را هدف قرار می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

بایننس، محبوب ترین صرافی ارزهای دیجیتال، یک برنامه تجاری جدید را معرفی کرده است. برنامه جدید سرمایه گذاران با مشخصات بالا (VIP) و نهادی را هدف قرار می دهد.

برنامه VIP بایننس به کاربران بایننس با افزایش تخفیف و امتیازات VIP پاداش می دهد. پاداش ها و مزایا زمانی به دست می آیند که کاربر در سطوح VIP پیشرفت کند. طبق پلتفرم Exchange، ارتقای خدمات و پیشنهادات سازمانی بسیار مهم است. این مبنایی برای تحقق هدف بایننس برای رشد است.

طبق اطلاعات ارائه شده در وب سایت آن، خدمات ارائه شده توسط بایننس نهادی انعطاف پذیر هستند. هر فرد یا موسسه ای می تواند آنها را برای رفع نیازهای خاص خود تطبیق دهد. با این حال، این افراد و مشاغل فقط شامل افراد دارای ارزش خالص بالا می شوند. نهادهای مورد نظر شامل مدیران دارایی، کارگزاران، صندوق های تامینی، و دفاتر خانواده هستند. علاوه بر این، شرکت های تجاری اختصاصی، ارائه دهندگان نقدینگی، و شرکت های معدنی نیز فهرستی را تهیه می کنند.

امتیازات پلتفرم VIP

پلتفرم جدید توسعه یافته دسترسی کاربران را به انواع خدمات فراهم می کند. برخی از خدمات شامل دسترسی مستقیم به نقدینگی فرابورس، مدیریت دارایی، نگهداری و کارگزاری است.

مدیر عامل Binance Changpeng Zhao (CZ) نظر زیر را ارائه کرد:

خدمات کارگزاری در موقعیتی عالی برای کمک به بخش ما در کاهش شکاف ها هستند. آنها بازارهای ارزهای دیجیتال و مالی سنتی را نزدیک تر می کنند. بنابراین، گسترش مستمر دارایی های دیجیتال را پیش می برد.

چانگ پنگ ژائو

برنامه VIP بایننس به کاربران این امکان را می دهد که “با افزایش تخفیف ها و امتیازات VIP پاداش دریافت کنند.” با این حال، همانطور که در توضیح برنامه صرافی آمده است، این تنها زمانی اتفاق می افتد که حجم معاملات مشتریان افزایش یابد. مزایای VIP شامل کاهش هزینه های خدمات و همچنین افزایش محدودیت های برداشت 24 ساعته است.

این صرافی در مجموع دارای 9 سطح مختلف VIP است. اگر حجم تراکنش 30 روزه کاربران حداقل 1 میلیون پوند باشد، می توانند به وضعیت VIP برسند. علاوه بر این، موجودی آنها باید حداقل 25 BNB باشد. سطح نهم VIP دارای موجودی BNB حداقل 5500 و حجم تجارت 30 روزه حداقل 5 میلیارد دلار است.

Binance تحت بررسی توسط SEC

در همین حال، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در حال بررسی توکن BNB به دلیل ادعاهایی است که ممکن است اوراق بهادار ثبت نشده باشد.

یکی از نمایندگان بایننس گفت که با گسترش صنعت، آنها سخت تلاش کرده اند تا از مقررات جدید پیروی کنند. علاوه بر این، بایننس به آموزش و حمایت از مجریان قانون و تنظیم کننده ها پرداخته است. این نماینده گفت که آنها به تمام تعهدات مقررات ادامه خواهند داد. با این حال، این فرد در مورد جزئیات تحقیقات ادعایی اظهار نظر نکرد.

نهادهای مختلف در ایالات متحده به دنبال Binance هستند. وزارت دادگستری، کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) و خدمات درآمد داخلی همگی در حال بررسی بایننس هستند. همچنین، شرکت‌های بازارساز که با بایننس کار می‌کنند، با تحقیقات SEC مواجه هستند. با این حال، بزرگترین DEX در جهان ادعا می کند که هیچ دفتر دائمی ندارد.

به گفته یکی از افراد آشنا با این بررسی، بایننس ایالات متحده یک شرکت وابسته به صرافی بین المللی مستقر در ایالات متحده است. این شرکت عمده فعالیت خود را در ایالات متحده دارد. SEC مشتاق است تعیین کند که آیا Binance.US کاملاً مستقل از مبادلات بین المللی است و آیا هر یک از کارکنان آن ممکن است در معاملات داخلی شرکت کنند یا خیر.

چانگ پنگ ژائو قصد SEC را زیر سوال می برد

به گفته مدیر عامل بایننس CZ، SEC ایالات متحده سؤالاتی را در مورد توکن اصلی Binance، BNB، پرسیده است. عرضه اولیه سکه (ICO) BNB در جولای 2017 توسط مقامات در حال بررسی است، همانطور که صرافی اوایل این ماه فاش کرد. بایننس تاکنون احضاریه ای دریافت نکرده است. با این حال در ارتباط مستمر با مراجع ذیربط در این خصوص است.

از سال 2017، SEC به بایننس ضربه وارد کرده است. قصد دارد مشخص کند که آیا BNB یک نقض امنیتی در طول ICO است یا خیر. با این حال، تا کنون، رگولاتوری در این مورد تصمیم گیری نکرده است. Binance US همچنین با شکایتی علیه Luna و Terra روبرو است. با این حال، این مورد توسط مقامات حمایت نمی شود. در عوض، سرمایه‌گذارانی که در Luna و Terra ضرر کرده‌اند، متضرر می‌شوند.

سرمایه گذاران معتقدند که بایننس آنها را در مورد ثبات سکه های Terra و Luna گمراه کرده است. جالب اینجاست که به نظر می رسد بایننس این کاوشگر را پیش بینی کرده است. آنها میلیون ها دلار را به تیم برتر پزشکی قانونی سایبری جهان شلیک کرده اند.