منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Vikram Pandit: همه بانک‌های بزرگ تا 3 سال دیگر از ارزهای دیجیتال استقبال خواهند کرد

Vikram Pandit: همه بانک‌های بزرگ تا 3 سال دیگر از ارزهای دیجیتال استقبال خواهند کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • ویکرام پاندیت معتقد است که تمامی بانک های بزرگ طی 1 تا 3 سال آینده از ارزهای دیجیتال استقبال خواهند کرد.
  • اکثر مؤسسات مالی ارزهای دیجیتال را اتخاذ می کنند یا خدمات رمزنگاری ارائه می دهند.

مدیر اجرایی سابق سیتی گروپ Vikram Pandit اعتقاد زیادی به ارزهای دیجیتال دارد. در طول جشنواره فین‌تک سنگاپور، او تصویری از شکل‌گیری رمزارزها ترسیم کرد. ویکرام گفت که طی سه سال، همه بانک‌های مهم معاملات ارزهای دیجیتال را بررسی خواهند کرد. یا خدمات مرتبط با کریپتو ارائه دهید. علاوه بر این، او معتقد است که همه بانک‌های اولیه از ارز دیجیتال استقبال خواهند کرد.

در دسامبر 2007، ویکرام سمت مدیرعاملی سیتی گروپ را بر عهده گرفت. این زمانی بود که آمریکا یک فاجعه مالی داشت. با این حال، بانکدار سابق بانک ایالات متحده را رهبری می کرد. قبل از اینکه به سیتی گروپ بپیوندد، مدیر پویا از سال 1983 در مورگان استنلی کار می کرد. او رئیس و مدیر عملیات بخش شد.

او رهبری بازار اوراق بهادار نهادی و سهام بانکی را بر عهده داشت. در سال 2016، Vikram Pandit به همراه یک شریک، شرکت سرمایه گذاری Orogen خود را راه اندازی کردند. تا به امروز، او به عنوان رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل Orogen خدمت می کند.

موسسات مالی برای فضای رمزنگاری تلاش خواهند کرد

ویکرام احساسات خود را در کنفرانس فین تک توضیح داد. او گفت که تمام بانک های مهم به زودی تجارت ارزهای دیجیتال را آغاز خواهند کرد. در غیر این صورت، اکثر آنها به زودی ارائه خدمات رمزنگاری را آغاز خواهند کرد. او احساس می کند که مؤسسات احساس می کنند کنار گذاشته شده اند و به سرعت برای یک فضای رمزنگاری تلاش خواهند کرد.

چندین موسسه در حال حاضر از رمزنگاری استقبال می کنند. این شامل برخی از بانک های قابل توجه مانند Siam Commercial Bank تایلند می شود. علاوه بر این، بانک ایالات متحده، ACB، و DBS سنگاپور نیز ارزهای دیجیتال را پذیرفته اند.

سیستم های سرمایه گذاری عمده نیز در حال حاضر در فضا هستند. جی پی مورگان، گلدمن ساکس و مورگان استنلی در حال پیشبرد سرمایه گذاری های ارزهای دیجیتال به مشتریان هستند. علاوه بر این، شاه‌پین‌های پرداخت، مسترکارت، ویزا و پی پال همگی پروژه‌های رمزنگاری را اجرا می‌کنند.

CBDC ها در 87 کشور در حال افزایش است

درباره ارز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC)، Vikram احساس می‌کند که انتقال پول در سطح جهانی با مدرن‌سازی سیستم بانکداری مبتنی بر کاغذ مشکل است. وی همچنین اظهار داشت که این فرآیند هزینه های سنگین زیادی را بر جای می گذارد.

او یک CBDC را می بیند که برای همه و همه شرکت کنندگان خرده فروشی در سراسر جهان در دسترس است. او فراتر رفت و از بانک‌های مرکزی درخواست کرد که CBDCها را اتخاذ کنند. او گفت که CBDC چندین مزیت دارد و معتقد است بانک های مرکزی می دانند. بنابراین، آنها را تشویق کرد که حرکت کنند و آنها را در آغوش بگیرند.

در حالی که عجله برای دارایی های دیجیتال در حال شکل گیری است، اتفاقات زیادی در حال رخ دادن است. بیشتر بانک‌ها در فضای جهانی در حال بررسی راه‌اندازی CBDC‌های خود هستند. آمار ردیاب CBDC شورای آتلانتیک 87 کشور را در حال بررسی CBDC قرار می دهد. در میان این ارقام، 7 عدد ارز دیجیتال را راه اندازی کرده اند.

علاوه بر این، 17 مورد در مرحله آزمایشی هستند. با این حال، 15 مورد در حال توسعه هستند. 39 انبوه در حال انجام تحقیقات هستند.

دلیلی وجود دارد که چرا اکثر کشورها به فراخوان توسعه CBDC خود توجه می کنند. برای شروع، بسیاری از مردم در حال سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال هستند. بنابراین، کشورها در حال ابداع راه‌هایی برای مقابله با کریپتوها با یک ارز دیجیتال مشترک هستند.

علاوه بر این، یک اقتصاد بازار سیاه وجود دارد. بازار میلیاردها دلار به خزانه وارد کرده است. این امر بر کشورهای در حال توسعه و توسعه یافته تأثیر گذاشته است. CBDCها به مقامات این امکان را می دهند که پرداخت ها و درآمد را ردیابی کنند و بر آنها مالیات دهند.