منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Vast Bank اولین بانک آمریکایی است که خدمات خرید/فروش بیت کوین را مجاز می داند

Vast Bank اولین بانک آمریکایی است که خدمات خرید/فروش بیت کوین را مجاز می داند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

:

  • Vast Bank اولین بانکی است که به طور رسمی از طرف دولت انتخاب شده است و به مشتریان امکان خرید و فروش مستقیم ارزهای رمزنگاری شده را می دهد.
  • رمزنگاری های پشتیبانی شده محدود هستند و در عین حال نمی توان آنها را به صرافی یا کیف پول برداشت.

خرید ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین در سال های اولیه بسیار چالش برانگیز بود تا مبادلات انجام شود. این مانع برای پذیرش جریان اصلی در حال پیوستن است زیرا نهادهای مالی بیشتری به صنعت رمزنگاری ، از جمله بانک ها می پیوندند.

برای اولین بار ، یک موسسه بانکی مستقر در ایالات متحده ، Vast Bank ، به مشتریان امکان خرید ، فروش و نگهداری ارزهای رمزنگاری شده را از طریق حساب بانکی عادی خود می دهد. شایان ذکر است که بانک مورد نظر دارای منشور فدرال رزرو و بیمه FDIC است. از این رو ، Vast Bank اولین بانک فدرال واگذار شده است که چنین خدمات رمزنگاری را در کشور راه اندازی کرده است.

اولین خدمات رمزنگاری بانک بزرگ

بر اساس گزارش فوربس ، مشتریان بانک وسیع اکنون می توانند با استفاده از حساب چک خود تحت بیمه FDIC ، ارزهای دیجیتالی خود را مستقیماً معامله یا نگهداری کنند. با این حال ، تعداد رمزهای پشتیبانی شده به هشت عدد محدود می شود. اینها شامل Bitcoin ، Ether ، Cardano ، Litecoin ، Filecoin ، Algorand ، Bitcoin Cash و Orchid است.

براد اسکریونر ، مدیرعامل بانک وست در مصاحبه با فوربس گفت: “آنها با مقررات آشنا هستند ، ما کارهای درست را انجام می دهیم ، ما کارهایی را انجام می دهیم تا مطمئن شویم که سیستم مالی سالم و سالم است.”

هنوز واریز و برداشت رمزنگاری نشده است

سرویس رمزنگاری جدید با Vast Bank پس از مشارکت با صرافی رمز ارز ، Coinbase و SAP امکان پذیر شد. به عنوان قابلیت “سلف سرویس” برای کاربران در دسترس خواهد بود. با این حال ، در حال حاضر ، کاربران نمی توانند دارایی های دیجیتال را سپرده یا برداشت کنند ، اما بانک قصد دارد این خدمات را در آینده فعال کند.

“نه هنوز. این در نقشه راه ما قرار دارد و ما فعالانه روی آن کار می کنیم. اسکریونر به فوربس گفت ، و من به تیمم قول دادم که در این مورد زمان بندی نمی دهم – دوست دارم یک بازه زمانی ارائه کنم.

توسعه امروز یک نقطه عطف برای فضای رمزنگاری شده و یک گام در جهت درست برای کاهش سد ورود به ارزهای رمزنگاری شده است. این سرویس به بهترین وجه مناسب افرادی است که در مبادلات رمزنگاری با مشکلات اعتماد روبرو هستند و ترجیح می دهند وجوه خود را به منظور ایمنی در بانک ها نگه دارند. به احتمال زیاد در آینده سیستم عامل های بانکی بیشتری نیز از این روش پیروی خواهند کرد.