منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • VanEck دومین ETF آتی بیت کوین را در ایالات متحده راه اندازی می کند

VanEck دومین ETF آتی بیت کوین را در ایالات متحده راه اندازی می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL ؛ خرابی DR

  • VanEck ، یکی از مدیران دارایی برجسته ، از SEC برای ETF آینده بیت کوین خود تأیید کرده است.
  • بعد از اینکه ProShares دیروز با بزرگترین راه اندازی ETF تا کنون راه اندازی شد ، این دومین لیست از ETF آتی بیت کوین در آمریکا خواهد بود.

هفته آینده ، VanEck به ProShares می پیوندد تا صندوق معاملات آتی بیت کوین (ETF) را راه اندازی کند. VanEck فاش کرد که مجوز راه اندازی ETF متصل به بیت کوین را دریافت کرده است.

با این حال ، این پرونده از طریق یک پرونده پس از اثربخشی به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) ارائه شد. بنابراین ، نشان می دهد که آنها اجازه راه اندازی روز 23 اکتبر را داده اند. بنابراین ، معاملات از دوشنبه 25 اکتبر آغاز می شود.

“این صندوق یک صندوق قابل معامله در بورس (ETF) است که به طور فعال مدیریت می شود. به دنبال دستیابی به هدف سرمایه گذاری خود با سرمایه گذاری در قراردادهای آتی بیت کوین با درجه بندی و تسویه نقدی است. اینها در بورس های کالایی ثبت شده در کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) معامله می شدند. به عنوان مثال ، بورس تجاری شیکاگو (CME). این صندوق مستقیماً روی بیت کوین یا سایر دارایی های دیجیتال سرمایه گذاری نمی کند. “

صندوق های VanEck رانندگی می کنند

این شرکت قصد دارد سرمایه ای به ارزش 20 میلیون دلار برای ارائه سرمایه گذاران ETF که تنها در رمزنگاری سرمایه گذاری می کنند ، جمع آوری کند.

افزایش باورنکردنی بیت کوین در هفته های اخیر و اولین معاملات آتی بیت کوین یک موضوع داغ بوده است. سرانجام تنظیم کننده ها ETF را در SEC تأیید کردند. محصول ProShares روز سه شنبه هنگامی که به عنوان یکی از مهمترین اولین عرضه های ETF معرفی شد ، شروع فوق العاده ای داشت.

بیت کوین در حال حاضر برای اولین بار در تاریخ خود به عنوان ETF در ایالات متحده در دسترس است. پیوند ETF به بیت کوین یک نقطه عطف مهم برای صنعت ارزهای دیجیتال است. برخی از کشورهای اروپایی در اجازه دادن به ETF های بیت کوین پیش قدم شدند. و در حال حاضر ، ایالات متحده از این ایده استقبال می کند که ETF ها و محصولات قابل مبادله به صورت زنده اجرا شوند.

VanEck ETF و ProShares ETF برای قرار گرفتن در معرض بیت کوین

VanEck ETF و ProShares ETF به دنبال این هستند که از طریق قراردادهای آتی ، سرمایه گذاران را در معرض بیت کوین قرار دهند. با این حال ، این دو صندوق سرمایه گذاری ، خود بیت کوین واقعی ندارند. در عوض ، آنها در بورسها مانند سایر اوراق بهادار یا کالاهای تجاری معامله می کنند.

تصویب ETF های بیت کوین با حمایت فیزیکی توسط نهادهای نظارتی در کانادا فرصت جدیدی را برای سرمایه گذاران باز کرد. با این حال ، ایالات متحده تنها اجازه می دهد تا ETF های مرتبط با آینده فعال شوند.

رئیس SEC ، گری جنسلر ، راهی را برای ثبت نام ETFs تحت قانون سرمایه گذاری شرکت سرمایه گذاری 1940 باز کرده است. این به این دلیل است که او معتقد است که آنها بیشتر از همتایان خود تحت قانون اوراق بهادار 1933 حمایت می کنند.

بیت کوین درست یک روز پس از راه اندازی Proshare در حال افزایش است. این ارز دیجیتال در هفته جاری به دنبال موفقیت دو محصول جداگانه به دلیل عرضه ، به بالاترین حد خود در 65 هزار دلار رسید. به نظر می رسد ، مردم ماه ها انتظار ETF های آتی بیت کوین را داشتند. به احتمال زیاد بیت کوین پس از این راه اندازی بیشتر افزایش می یابد.