منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • USP در حال برنامه ریزی برای تحقیق در مورد Metaverse است

USP در حال برنامه ریزی برای تحقیق در مورد Metaverse است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

دانشگاه سائوپائولو (USP) واقع در برزیل، در ماه های آینده تحقیقاتی را در مورد متاورس انجام خواهد داد. طبق وب‌سایت رسمی مدرسه، این مطالعه توسط طرف‌هایی انجام می‌شود که در میان شرکت‌کنندگان علاقه‌مند در روان‌شناسی، AR/VR و غیره پراکنده شده‌اند. USP اطمینان حاصل می کند که این علایق با مفهوم فناوری همسو می شوند تا اطمینان حاصل شود که شرکت کنندگان به طور کامل اثرات تعامل انسانی را که بر آن تأثیر می گذارد درک می کنند.

USP زمین هایی را در USM Metaverse توسعه خواهد داد

در بیانیه یکی از اساتید دانشگاه، پیش از این، USP هرگز با NFT ها برخورد نکرده بود. قابل ذکر است که NFTها از طریق همکاری اخیر به مدرسه هدیه داده شده است. NFT نفیس یک فضای زمینی است که در کنار سایر مؤسسات معروف توسعه خواهد یافت. زمین مذکور در USM واقع شده است. پروفسور Simplicio Jr در بیانیه خود خاطرنشان کرد که USP اولین موسسه در سراسر منطقه است که از طریق مشارکت خود در فناوری جدید شرکت می کند. این مشارکت همچنین ورودی های دیگر همکاران را دریافت می کند و توسط تسهیل کننده معروف پرداخت در فضای رمزنگاری، ریپل، حمایت می شود.

شرکت کنندگان WEF از متاورس پشتیبانی می کنند

در این بیانیه، این همکاری بخشی از یک توافق در حال انجام است که به نام UBRI شامل دانشگاه ها شناخته می شود. در گزارش‌های اخیر رسانه‌ها، در چند هفته اخیر سر و صدای زیادی در اطراف متاورس به وجود آمده است. این را می توان با گفتگوی فعلی که بخش مذکور از صنعت فناوری در WEF را در بر می گیرد، تقویت کرد. این رویداد که در روز پنجشنبه نهایی شد، به برخی از مزایای Metaverse برای کاربران در سراسر جهان پرداخت.

بحث دیگری در این رویداد این بود که چگونه فناوری جدید می تواند به کودکان در یادگیری در مدارس کمک کند. هیئتی که این موضوع را مورد بحث قرار می‌داد، متشکل از مردان و زنانی بود که در این یا آن شرکت پست‌های بالایی داشتند. به گفته یکی از اعضای پانل، کودکان بیشتری نسبت به سال های قبل از اینترنت استفاده می کنند. عضو پانل توصیه می کند که آنها به دنبال ساخت Metaverse باشند تا در سال های آینده با کودکان ارتباط برقرار کند زیرا آنها کاربران نهایی هستند. یکی از این موارد است که در حال حاضر توسط USP و USM انجام می شود.