منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • USDA، یک استیبل کوین مبتنی بر کاردانو که قرار است در سال 2023 راه اندازی شود

USDA، یک استیبل کوین مبتنی بر کاردانو که قرار است در سال 2023 راه اندازی شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

علاقه مندان واقعی کریپتو، بازار کریپتو را در طول زمستان کریپتو پایین نگه می دارند. این موجودات کاردانو را محاصره می کنند. در سه ماهه اول سال 2023، Emurgo، یکی از اعضای موسس بلاک چین کاردانو و بازوی تجاری رسمی آن، USDA، یک استیبل کوین تنظیم‌شده متصل به دلار ایالات متحده را راه‌اندازی خواهد کرد.

USDA اولین استیبل کوین در اکوسیستم کاردانو خواهد بود که تمام الزامات نظارتی را برآورده می کند و توسط ارز فیات پشتیبانی می شود. استیبل کوین ها ارزهای دیجیتالی هستند که توسط یک یا چند دارایی پشتیبانی می شوند و به ارزهای فیات مانند دلار ایالات متحده متصل می شوند. آنها به بازیگران سنتی بازار اجازه دسترسی به صنعت بیت کوین را می دهند. علاوه بر این، آنها معمولاً به عنوان مکانیسم های تجارت، استقراض و وام دهی در سراسر اکوسیستم استفاده می شوند.

USDA قرار است در اوایل سال 2023 وارد بازار شود

Vineeth Bhuvanagiri، مدیر عامل Emurgo Fintech، در مصاحبه ای اظهار داشت که راه اندازی یک استیبل کوین (USDA) با پشتوانه کامل فیات و تنظیم شده گام بعدی در دستیابی به پتانسیل جامعه است. USDA توسط Emurgo در محصول Anzens گنجانده شده است.

پیشنهاد گسترده تر خدمات مالی و راه حل های متنوعی را بر اساس دارایی های کاردانو به مشتریان ارائه می دهد. این پیشنهادات شامل خدمات وام دهی و استقراض، پرداخت های کارتی مبتنی بر رمزنگاری، و پل هایی بین بازارهای متعارف و برنامه های غیرمتمرکز (dApps) است.

معرفی یک استیبل کوین کاملاً با پشتوانه فیات و سازگار با مقررات گام بعدی در تحقق آینده جامعه ما است.

Vineeth Bhuvanagiri، مدیر عامل Fintech Emurgo

راه اندازی USDA می تواند به رشد اکوسیستم مالی غیرمتمرکز کاردانو (DeFi) کمک کند. طبق آمار DeFiLlama، ارزش اکوسیستم کاردانو تا روز جمعه کمی بیش از 53 میلیون دلار است. این کاهش 82 درصدی نسبت به بالاترین رقم ماه مارس با بیش از 300 میلیون دلار است.

USDA قصد دارد در سه ماهه اول سال 2023، به ازای Emurgo، در شبکه Anzens فعال شود. پس از معرفی استیبل کوین، مشتریان می‌توانند دلار خود را از طریق کارت‌های اعتباری/دبیت، حواله‌های سیمی یا مبادله ADA توکن کنند.

Emurgo با یک سازمان خدمات مالی تحت نظارت مستقر در ایالات متحده برای صدور USDA همکاری کرده است. به گفته Emurgo، این مشارکت تضمین می کند که استیبل کوین کاملاً مطابقت دارد و به هنجارهای نظارتی پایبند است.

Emurgo به زودی امکان تبدیل سایر استیبل کوین ها مانند USD Coin (USDC) و Tether (USDT) را به USDA در کنار توکنیزاسیون USD را فراهم می کند. علاوه بر این، Emurgo قصد بلندمدتی برای تسهیل تبدیل و مبادله ارزهای رمزپایه مانند بیت کوین، اتر و غیره دارد.

این اقدام ماه‌ها پس از تصمیم Emurgo برای سرمایه‌گذاری حدود 200 میلیون دلار در اکوسیستم Cardano در ماه‌های آینده در تلاش برای گسترش عضویت در شبکه صورت می‌گیرد.

نشست آتی کاردانو و اثرات متعاقب آن FTX

Cardano یکی از مشهورترین پروتکل‌های بلاک چین است، اما از نظر ظهور برنامه‌های غیرمتمرکز کاملاً کاربردی و پرکاربرد (DApp) در سطح پایین عملکرد ضعیفی داشته است. در حالی که شبکه رقیب اتریوم شامل صدها Dapp با تعداد زیادی استیبل کوین است، تلاش Emurgo برای ایجاد توکن USDA می تواند به عنوان نقطه گذار برای ایجاد برنامه های نوآورانه تر عمل کند.

کاردانو نیز مانند همتایان خود، طی دو هفته گذشته کاهش قابل توجهی را تجربه کرده است. در زمان انتشار، این دارایی 0.3305 دلار معامله شد. ارزش دارایی در طول هفته 8.33 درصد کاهش یافت. با این حال، دارایی در روز گذشته 1.90 درصد افزایش یافته بود.

USDA، یک استیبل کوین مبتنی بر کاردانو که قرار است در سال 2023 راه اندازی شود
منبع: CoinMarketCap

این دارایی در هفته گذشته به پایین ترین سطح 0.3159 دلار رسید. قیمت فعلی Cardano 89 درصد کمتر از بالاترین قیمت خود یعنی 3.10 دلار است.

Cardano Summit بزرگترین کنفرانس سالانه برای جامعه کاردانو است که توسط بنیاد کاردانو با کمک EMURGO و IOG میزبانی می شود. Cardano Summit 2022 از 19 تا 21 نوامبر 2022 در لوزان سوئیس برگزار خواهد شد و امکان حضور مجازی برای افرادی که قادر به شرکت نیستند وجود دارد.

سخنرانان برجسته از مؤسسات کاردانو (از جمله چارلز هاسکینسون)، شرکای اکوسیستم، و اعضای منتخب جامعه کاردانو در مورد طیف گسترده ای از موضوعات مرتبط، از جمله Cardano DeFi، NFTs، Cardano Web3، سرمایه گذاری، متاور Cardano، و بازی و سایر موارد صحبت خواهند کرد. .

از زمان فروپاشی UST Terra، استیبل کوین ها همچنان یک سرمایه گذاری آلوده باقی مانده اند. اخیراً، آمارهای روی زنجیره منتشر شده توسط کی یانگ جو، مدیر عامل CryptoQuant، نشان می دهد که ذخیره استیبل کوین FTX به پایین ترین سطح خود در یک سال گذشته رسیده است. شاید راه‌اندازی USDA ایمان جامعه ارزهای دیجیتال به استیبل کوین‌ها را بازگرداند. با این حال، معجزه و اعداد برای زنده شدن آن لازم است.