منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Uprise 20 میلیون دلار از دست دادن Luna کوتاه کرد

Uprise 20 میلیون دلار از دست دادن Luna کوتاه کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

Uprise، یک شرکت رمزنگاری کره جنوبی، پس از انحلال کوتاه کردن توکن Luna، 20 میلیون دلار ضرر کرد. این ضرر 99 درصد از کل دارایی های استارت آپ را تشکیل می دهد.

میز تجاری Uprise Heybit از یک پلت فرم معاملاتی استفاده می کند که توسط هوش مصنوعی (AI) طراحی شده است. Heybit این پلتفرم را برای کاهش خطرات ناشی از معاملات اهرمی توسعه داد.

سئول اکونومیک دیلی، یک خبرگزاری محلی، در 6 ژوئیه فاش کرد که مشاور روبوی Uprise مرتکب اشتباه مرگباری شده است. این خبر حاکی از آن بود که هوش مصنوعی در مورد توکن LUNA در ماه می اشتباه کرد زیرا ارزش آن از 60 دلار به کسری از سنت کاهش یافت. این سیستم سعی کرد LUNA را کوتاه کند اما در طی یکی از پمپ های قیمت عجیب توکن در امتداد جاده منحل شد. این منجر به زیان مصرف کننده بالغ بر 20 میلیون دلار و ضرر سیستم بالغ بر 3 میلیون دلار شد. این تقریباً 99 درصد از کل دارایی های Uprise را تشکیل می دهد.

اکثر کاربران Heybit افراد و شرکت های با ارزش خالص هستند. این مشتریان به امید دریافت بازدهی حاصل از معاملات هوش مصنوعی در بازارهای آتی، کریپتوهای خود را به خطر می اندازند.

Kakao Ventures، کسب‌وکار سرمایه‌گذاری کریپتو Hashed، و بسیاری دیگر از بانک‌ها و شرکت‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر از جمله سازمان‌هایی هستند که از این شرکت حمایت مالی کرده‌اند.

Uprise در سکوت عملیات را متوقف می کند

این شرکت به طور موقت فعالیت خود را متوقف کرده است. با این حال، هیچ ارتباط رسمی با مشتریان آن در مورد زیان های مالی صورت نگرفته است. نماینده Uprise اطلاعات زیر را برای سئول اقتصادی دیلی تایید کرده است. او گفت،

متوجه شدیم که برخی از دارایی های مشتریان ما در نتیجه مستقیم سطح بالای غیرعادی نوسانات در بازار آسیب دیده است. ما سخت کار می کنیم تا گزارش کسب و کار دارایی مجازی خود را در سریع ترین زمان ممکن تکمیل کنیم.

نماینده قیام

شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه Uprise در حال حاضر در حال کار بر روی یک طرح غرامت برای مشتریان خود است تا این شرکت ممکن است به فعالیت خود ادامه دهد. این از تصمیم این شرکت برای اطلاع رسانی رسمی به مشترکان خود ناشی می شود.

اخیراً Uprise بسیار مورد توجه قرار گرفته است. در پس زمینه این تبلیغات، سئول اقتصادی دیلی به خوانندگان اطلاع داد که این شرکت هنوز به عنوان ارائه دهنده خدمات دارایی مجازی (VASP) ثبت نام نکرده است.

مشخص شد که مقامات Uprise بر این باورند که این شرکت می تواند مقرراتی را که آن را ملزم به ثبت نام به عنوان VASP می کند دور بزند. این شرکت نه کره ای وون دریافت می کند و نه مستقیماً در دارایی های مجازی شرکت می کند. در عوض، صرفاً در معاملات آتی سرمایه گذاری می کند. به گفته آنها، نحوه عملکرد آنها آزادی عمل را فراهم می کرد.

ارائه دهنده خدمات رمزنگاری متمرکز Uprise جدیدترین شرکتی است که ضررهای قابل توجهی را به دلیل رویداد Terra افشا کرده است. اکنون به صفوف نهادهای دیگر مانند BlockFi، Celsius و Voyager Digital می‌پیوندد. صرافی FTX ایالات متحده گزینه خرید BlockFi را دارد، سلسیوس وام های خود را باز می کند، و Voyager در 5 ژوئیه اعلام ورشکستگی کرد. همه این شرکت ها از اثر Luna رنج بردند.

کره جنوبی برای همکاری با تحقیقات تقلب در سرمایه ایالات متحده

اخیرا هان دونگ هون وزیر دادگستری کره جنوبی به نیویورک سفر کرد. هدف او دیدار با همتایان خود در وزارت دادگستری ایالات متحده بود. هان دونگ هون درباره چگونگی همکاری دو ایالت در تحقیقات مربوط به جرایم مالی بحث کرد. کره جنوبی نسبت به رشد جرایم مرتبط با کریپتو ابراز نگرانی کرده است.

اسکات هارتمن، رئیس گروه ویژه تقلب در اوراق بهادار و کالا، و دستیارش با هان دونگ هون ملاقات کردند. این دیدار در دفتر دادستانی ایالات متحده در ناحیه جنوبی نیویورک برگزار شد.

به گفته این مجله، دو گروه در مورد بهترین راه های به اشتراک گذاری اطلاعات بحث کردند. آنها همچنین در مورد انجام اقدامات مشترک و سریع در مورد کلاهبرداری های سرمایه ای مربوط به بازار دارایی های مجازی صحبت کردند.

دو طرف توافق کردند که جدیدترین مطالب حاصل از تحقیقات خود در مورد Terra را به اشتراک بگذارند. فروریختن ترا با هزینه 40 میلیارد دلاری موضوع تحقیقات قضایی در هر دو کشور است. دو کوون، یکی از بنیانگذاران Terra، در حال حاضر موضوع تحقیقات جدیدی از سوی ایالات متحده است. علاوه بر این، کره جنوبی در حال بررسی اتهامات علیه وی از جمله کلاهبرداری و فرار مالیاتی است.