منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • UpLift با CertiK، ممیزان امنیتی پیشرو در جهان در Web3، شریک است

UpLift با CertiK، ممیزان امنیتی پیشرو در جهان در Web3، شریک است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

UpLift DAO که سرمایه گذاری در مراحل اولیه را برای پروژه های مبتنی بر بلاک چین ساده می کند، اخیراً همکاری خود را با یک پیشگام در امنیت بلاک چین – CertiK – در ماموریت ایمن سازی و نظارت بر بلاک چین ها، قراردادهای هوشمند و برنامه های Web3 اعلام کرده است.

CertiK بیشتر به دلیل انجام ممیزی های امنیتی در DeFi، به ویژه اکوسیستم BSC، شناخته شده است. انجام ممیزی برای شرکت هایی مانند Aave، Polygon، Binance Smart Chain، Terra، Yearn و Chiliz. CertiK اکنون متدولوژی ممیزی پیشرو در صنعت خود را با استفاده از بهترین فناوری هوش مصنوعی در کلاس UpLift اجرا خواهد کرد.

UpLift DAO با تعهد به امنیت، با CertiK همکاری می کند تا از بالاترین سطح حفاظت برای جامعه خود اطمینان حاصل کند. برای کمک به ایجاد فضای امن و ایمن سکوی پرتاب در UpLift، CertiK آزمایش نفوذ، بررسی کد دستی و ارزیابی امنیتی جامع قرارداد هوشمند و کد بلاک چین را برای پروژه‌هایی که در UpLift راه اندازی می‌شوند، انجام خواهد داد.

درباره CertiK

CertiK یکی از سریع ترین و قابل اعتمادترین شرکت ها در زمینه امنیت بلاک چین است و به یک رهبر واقعی بازار تبدیل شده است. تا به امروز، آنها به طور جمعی با بیش از 2500 مشتری سازمانی کار کرده اند، به ایمن سازی بیش از 310 میلیارد دلار دارایی دیجیتال کمک کرده اند و بیش از 45000 آسیب پذیری را در کد بلاک چین شناسایی کرده اند.

درباره UpLift DAO

UpLift DAO از زمان شروع رسمی خود در نوامبر 2021 در مجموع 1,211,158.57 دلار برای پروژه های مقیاس پذیر در بخش های DeFi، GameFi و NFT جمع آوری کرده است. در نتیجه راه اندازی بسیاری از IDOهای موفق و ایجاد جوامع پرشور در 150 کشور جهان، UpLift DAO رشد تصاعدی داشته است. ارزش کل قفل شده (TVL) اکنون با بیش از 8000 سهامدار منحصر به فرد به بیش از 4,588,000 BUSD رسیده است.