منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Upbit دارایی های دیجیتالی خود را به FIU گزارش می دهد

Upbit دارایی های دیجیتالی خود را به FIU گزارش می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

• FIU فقط می خواهد از تقلب در ارزهای رمزنگاری شده در سیستم عامل های غیرقانونی جلوگیری کند.
• ثبت نام Upbit می تواند سایر سیستم عامل های مبادله رمزنگاری را برانگیزد.

بزرگترین پلتفرم معاملات ارزهای رمزنگاری شده در کره جنوبی ، Upbit ، اولین کسی است که درخواست خود را به واحد اطلاعات مالی کره ارسال کرد. این مبادله رمزنگاری یکی از پرکاربردترین مبادلات رمزنگاری شده توسط کره جنوبی است.

ماه هاست که پلتفرم های ارزهای رمزنگاری شده در کشور تحت نظارت نهادهای FIU قرار گرفته اند. در مواجهه با این سیاست های نظارتی در برابر رمزنگاری ، Upbit دارایی های رمزنگاری شده خود را به واحد مالی کره جنوبی گزارش داد. به این ترتیب ، Upbit می تواند برای کار در داخل کشور تأیید شود.

اطلاعیه های Upbit در مورد دادخواست FIU

پرشور

سخنگوی Upbit جمعه گذشته اعلام کرد که با تنظیم کننده های FIU مذاکره خواهد کرد. پلتفرم رمزنگاری یکی از پرکاربردترین ها در کره جنوبی است که 80 درصد از معاملات ارز دیجیتال این کشور را تشکیل می دهد.

Doh Gyu-Sang ، نایب رئیس کمیسیون خدمات مالی ، گفت که قصد دارد گزارش های پلتفرم های رمزنگاری را بپذیرد. نماینده FSC امیدوار است که سیستم عامل های رمزنگاری مختلف گزارشات خود را قبل از پایان ماه اوت ارسال کنند.

مقامات کره جنوبی از تمام صرافی های رمزنگاری داخلی می خواهند تا سپتامبر معامله گران دارایی دیجیتال خود را ثبت کنند. این تنظیم کننده ها 24 سپتامبر را به عنوان آخرین مهلت برای ثبت همه پلتفرم های رمزنگاری به عنوان تاجر تعیین کرده اند. اگر آنها با ثبت نام مطابقت نداشته باشند ، ممکن است این شرکت های رمزنگاری در کشور ممنوع شوند.

سیستم عامل های رمزنگاری باید در FIU ثبت نام کرده و یک متحد بانکی را برای گزارش درآمد و هویت کاربران نشان دهند. پلت فرم Upbit اولین کسی بود که ثبت نام کرد و K Bank را به عنوان متحد بانکی انتخاب کرد.

پلتفرم های ارز رمزنگاری شده با ثبت FIU موافقت نمی کنند

در حالی که Upbit از مقررات وضع شده توسط تنظیم کننده ها در کره جنوبی پشتیبانی می کند ، به نظر می رسد سایر سیستم عامل های رمزنگاری مخالف هستند. چندین پلتفرم رمزنگاری کم سابقه مانند Bitsonic و CPDAX اعلام کرده اند که به دلیل اقدامات تحمیلی فعالیت خود را در قلمرو ملی متوقف می کنند. اما برخی از سیستم عامل های رمزنگاری کوچک امیدوارند شرایط لازم برای ثبت نام در FIU را برآورده کرده و تعقیب و گریزها را کنار بگذارند.

یکی از نمایندگان FSC گفت که هدف از این ثبت نام ممنوعیت تجارت ارزهای دیجیتال برای کره جنوبی نیست. FSC فقط می خواهد امنیت معاملات رمزنگاری را افزایش دهد تا از اقدامات غیرقانونی مانند پولشویی ، سرقت یا کلاهبرداری با دارایی های دیجیتال جلوگیری کند.

شاید بسیاری از این سیستم عامل های رمزنگاری که فعالیت خود را در این کشور متوقف کرده اند ، با ثبت نام در FIU سابقه کلاهبرداری داشته باشند. هدف از ثبت سیستم عامل های رمزنگاری در کره جنوبی نشان می دهد که قوانین رمزنگاری نباید تهاجمی باشد.