منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Unswap تجزیه و تحلیل قیمت: UNI/USD گاو نر را در محدوده 30 تا 33 دلار در رالی تازه مشاهده می کند

Unswap تجزیه و تحلیل قیمت: UNI/USD گاو نر را در محدوده 30 تا 33 دلار در رالی تازه مشاهده می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • UNI/USD پس از صعود به پایین ترین سطح در محدوده 27.5 دلار ، صعودی است.
  • تا زمان نگارش این گزارش ، این سکه 29.89 دلار معامله می شود.

Uniswap تجزیه و تحلیل قیمت: بررسی کلی قیمت

در تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap امروز ، UNI/USD پس از شروع صعود به پایین ترین سطح در محدوده 27.5 دلار در هر دو هفته ، صعودی است. بنابراین ، ما انتظار داریم که جفت ارز بین 29 تا 30 دلار از بالاترین سطح مقاومت قبلی خود عبور کند.

به طور کلی ، بازار دارایی های مجازی با سرسختی معامله می شود. بیت کوین طی یک روز گذشته با ضرر مداوم معامله شد و حداقل 2.45 درصد کاهش یافت. از سوی دیگر ، اتریوم 4.50 درصد از دست داد ، در حالی که کاردانو داغترین سوددهنده در بین ارزهای رمزنگاری پیشرو بود. در همین حال ، اکثر ارزهای رمزنگاری شده در قیمت خود راکد هستند و تنها یک ارز دیگر با نرخ قابل مقایسه ای در نوسان است.

لغو تغییر قیمت در 24 ساعت گذشته: کاهش حجم معاملات

طی 24 ساعت گذشته ، UNI/USD در محدوده 27.80 دلار – 30 دلار معامله شد. محدوده تنگ نشان دهنده نوسان خفیف در نمودار روزانه است. حجم معاملات به میزان 9.83 درصد و فعالیت معاملات به 596 میلیون دلار سقوط کرده است. در حالی که ارزش کل بازار حدود 17.66 میلیارد دلار است و از نظر ارزش بازار در بین 10 ارز دیجیتال برتر رتبه 10 را به خود اختصاص داده است.

لغو تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته

پایین ترین سطح 28.80 دلار در نمودار چهار ساعته ثبت شده است ، جایی که به نظر می رسد اقدام قیمت با افزایش تمرکز فروشندگان مواجه است. گاوها در این مرحله باید حمایت کلی بازار را به دست آورند و مقاومتی را که 2 روز آنها را گروگان گرفته است ، پراکنده کنند.

طی چند هفته گذشته ، قیمت Uniswap روند صعودی داشته است. علی رغم تصدیق مجدد بازبینی کوتاه در نقطه پایانی در ماه جولای (14 دلار آمریکا) ، UNI/USD اخیراً به سرعت از نقطه نوسان بالا (23.5 دلار) عبور کرد و به سطح 30 دلار رسید.

از 23.5 دلار ، افزایش قیمت Uniswap ادامه داشت تا اینکه در 7 آگوست به 29 دلار رسید. دیروز نتوانست ارتفاع بالاتری را تعیین کند و شروع به عقب نشینی کرد. پس از رد معایب بیشتر ، حدود 26.00 پشتیبانی شد. تا زمان نگارش این گزارش ، این سکه 29.89 دلار معامله می شود.

این پیشرفت در زمینه قیمت منجر به بالاترین سطح جدید شد و UNI/USD را به سمت افزایش مجدد در اوایل امروز فرستاد. طی 24 ساعت آینده ، انتظار می رود Uniswap افزایش یابد ، با علامت 30 دلار به عنوان نقطه مقاومت بعدی بعدی.

لغو تجزیه و تحلیل قیمت
منبع: TradingView

لغو نتیجه تجزیه و تحلیل قیمت

طبیعت صعودی تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap امروز را پذیرفت. این احتمال وجود دارد که قیمت در 24 ساعت آینده به پایین ترین حد خود برسد ، که این امر قیمت ها را به سمت یک روند صعودی بزرگ در آخر هفته سوق می دهد. قیمت UNI/USD افزایش یافته است و چشم انداز مطلوبی برای 24 ساعت آینده وجود دارد. علاوه بر این روند افزایشی ، نوسان پایین قبلی بیست و چهار ساعت پیش به دست آمد.