منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • UnionBank صرافی رمزنگاری درون برنامه ای را راه اندازی کرد

UnionBank صرافی رمزنگاری درون برنامه ای را راه اندازی کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

UnionBank، یک بانک محبوب در فیلیپین اعلام کرده است که در روزهای آینده یک ابتکار جدید مرتبط با رمزارز را برای کاربران خود راه اندازی می کند. به گفته این موسسه مالی، برخی از اعضای مشتری آن قادر خواهند بود از اپلیکیشن بانک ها برای تجارت دارایی های دیجیتال بدون نیاز به کیف پول خارجی استفاده کنند. با این ابتکار، این بانک به اولین موسسه مالی در کشور تبدیل خواهد شد که اپلیکیشنی را با پشتیبانی داخلی رمزنگاری ارائه می کند.

بانک فقط به کاربران منتخب اجازه می دهد تا ویژگی جدید را آزمایش کنند

بر اساس بیانیه بانک، کاربران علاقه‌مندی که بخشی از کارمزد انتخابی هستند، می‌توانند دارایی‌های دیجیتال را در اپلیکیشن موبایل معامله کنند. با این حال، بانک نتوانسته است تعداد دارایی های دیجیتالی را که برنامه پشتیبانی می کند، اعلام کند. همچنین، این بانک خاطرنشان کرد که هدف آن از تزریق صرافی به برنامه بانک، حذف هر گونه نیاز به یک برنامه شخص ثالث است.

در بیانیه خود، UnionBank تکرار کرد که معتقد است بلاک چین قدرت لازم برای شکل دادن به شکل مالی را دارد. این بانک همچنین خاطرنشان کرد که اکثر کاربران آن مدتی است که برای افزودن دارایی های دیجیتال به اپلیکیشن موبایل بانک فریاد می زنند. سخنگوی UnionBank خاطرنشان کرد که تقاضا در طول همه‌گیری افزایش یافته است و حتی پس از پایان همه‌گیری کاهش پیدا نکرده است.

UnionBank قصد دارد وارد Metaverse شود

UnionBank از نظر موسسات مالی در فیلیپین در 10 جایگاه برتر قرار دارد و موضع آن در حوزه ارزهای دیجیتال بسیار جلوتر از سایرین است. حدود یک سال پیش، این بانک اعلام کرد که قصد دارد سرویسی را راه اندازی کند که در آن به کاربران خود کمک می کند تا دارایی های دیجیتال خود را نگه دارند. UnionBank این سرویس را در ژانویه راه اندازی کرد و بانک با این به روز رسانی جدید این سرویس را بهبود بخشید. اگرچه این بانک ذکر کرده است که تنها تعداد کمی از اعضای آن مجاز به استفاده از این سرویس خواهند بود، اما این امکان را برای دیگران فراهم می کند تا در آینده بتوانند از آن استفاده کنند.

یکی از مدیران ارشد UnionBank گفت که به روز رسانی جدید ابزاری برای آزمایش آمادگی آن برای آینده در میان ارائه راه حلی برای مشتریان بانکی است که قصد استفاده از رمزنگاری را در این پلتفرم دارند. مدیر اجرایی همچنین اشاره کرد که بانک به احتمال ورود به متاورس نگاه می کند زیرا این به روز رسانی جدید آنها را برای ورود به فضا در سال های آینده شکل می دهد. اگرچه تعداد کمی از بانک ها در این کشور با رمزارز سروکار دارند، اتحادیه بانک اولین بانکی خواهد بود که این نوع ویژگی را در کشور راه اندازی می کند.