منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Tinder برنامه های ورود به متاورژن را به حالت تعلیق در می آورد

Tinder برنامه های ورود به متاورژن را به حالت تعلیق در می آورد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

Tinder از طریق شرکت مادر خود Match Group اعلام کرده است که از تلاش خود برای ورود به وب 3 عقب نشینی می کند. بر اساس این بیانیه، شرکت اپلیکیشن دوستیابی چندین عامل مرتبط با درآمد در سه ماهه دوم را در بحبوحه خروج مدیرعامل از شرکت مقصر دانست. در نامه‌ای که این شرکت در دسترس قرار داده است، اشاره شده است که به غیر از لغو برنامه‌های رفتن به متاورس، دیگر Tinder Coins مورد انتظار را عرضه نخواهد کرد.

Tinder برای تعلیق Tinderverse و Tinder Coins

چند روز پیش، این شرکت اعلام کرد که مدیر عامل آن، رناته نیبورگ، تصمیم گرفته است تا به عنوان رئیس این شرکت، زمام امور را ترک کند. نایبورگ اولین رئیس زن این شرکت بود و برنامه هایی برای راه اندازی Tinderverse قبل از تغییر نامطلوب درآمد مالی داشت. این حرکت از سال گذشته و پس از اعلام این شرکت مبنی بر خرید Hyperconnect، یک شرکت متمرکز بر AR و AI، در دست اجرا بوده است.

در این پیشنهاد، Nyborg می‌خواست Hyperconnect به توسعه پلتفرمی کمک کند که در آن مجردانی که در همان شهر زندگی می‌کنند بتوانند به سرعت در سراسر جهان مجازی ملاقات کنند. اگرچه در این مدت صحبت زیادی در مورد انتخاب Nyborg برای استعفا وجود نداشته است، مدیر عامل Match Group خاطرنشان کرد که این شرکت از نظر درآمد مالی که در طول سال ها ارائه کرده است به شدت پسرفت کرده است.

Match Group حرکت متاورس را دوباره ارزیابی خواهد کرد

در به روز رسانی، کیم اشاره کرد که اگرچه شرکت مزایای عمده متاورس را در این دوره می بیند، اما زمان مناسبی برای سرمایه گذاری در فضا نیست. با این حال، مدیرعامل خاطرنشان می کند که زمانی که زمان ورود آنها به فضا برسد، عموم مردم را مطلع خواهند کرد. او اشاره کرد که اکثر بزرگسالان آینده اکنون در متاورس غوطه ور هستند، اما شرکت نتوانسته است آنچه را که در این دوره برای آنها کار می کند یا نمی خواهد بدست آورد. کیم همچنین گفت که تیم Hyperconnect در حال تکرار است، اما تاکید کرد که هیچ سرمایه‌گذاری بزرگی روی متاورس انجام نخواهد شد.

مدیرعامل Tinder Coins با بیان جزئیاتی در مورد Tinder Coins خاطرنشان کرد که اولین آزمایش واکنش‌های متفاوتی را از سوی کاربران مختلف مشاهده کرد. با این کار، این شرکت به کار روی ارز مجازی ادامه می دهد و به دنبال راه هایی خواهد بود که هم به نفع شرکت و هم برای کاربران باشد. مدیرعامل گفت که آنها همچنین به دنبال کالاهای مجازی هستند تا به آنها کمک کنند تا رشد پلتفرم را با جلب توجه به خواسته های کاربران جدید افزایش دهند. Tinder به دلیل خرید Hyperconnect متحمل زیان هنگفت 10 میلیون دلاری شد، در حالی که سهام شرکت مادرش 11 درصد کاهش یافت و به 63.5 دلار معامله شد.