منو سایت

THORChain دو ممیزی امنیتی را تایید می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

• THORChain دو ممیزی امنیتی را پس از سوء استفاده های جولای انجام داده است.
• THORChain با موفقیت از حملات سایبری بهبود یافته است.

پروتکل THORChain از حملات مداوم هکرها که متحمل شده بود، بهبود یافته است. پس از راه‌اندازی بزرگ، پروتکل بلاک چین برای مبادله ارزهای دیجیتال در تابستان دو بار مورد حمله قرار گرفت.

در ماه جولای، این دو اکسپلویت میلیون ها دلار از کاربران متعهد شدند و مجبور شدند برای آزمایش امنیت خود به ممیزی های مختلف بروند. این شرکت روز پنجشنبه اعلام کرد که در آخرین ممیزی های خود تاییدیه مثبت دریافت کرده است.

این ممیزی ها توسط دو شرکت شناخته شده امنیت سایبری مانند Trail of Bits و Halborn انجام شد. ممیزی ها به طور همزمان انجام شد و به شرکت اجازه داد تا به طور رضایت بخشی بهبود یابد.

پروتکل THORChain پس از حملات سایبری بهبود می یابد

THORCchain

DeFi همواره مورد حمله هکرها بوده است. و پس از راه اندازی بزرگ THORChain، این شرکت صرافی نتوانست خود را از شر مجرمان سایبری نجات دهد.

THORChain یک پروتکل نقدینگی غیرمتمرکز است که در آن کاربران می‌توانند به راحتی و به راحتی ارزهای دیجیتال را مبادله کنند. آنها می توانند در بسیاری از شبکه ها با آزادی کامل تراکنش ها را انجام دهند. ممیزی ها به استراتژی بازیابی شرکت با 5 مرحله اجازه دادند.

اولین اکسپلویت برای 7.6 میلیون دلار اتر بود. یک هفته بعد، یک هکر 8 میلیون دلار ETH را سرقت کرد. این مجرم سایبری برای بازگرداندن این پول 10 درصد از مبلغ سرقت شده را درخواست کرد.

شرکا و همکاران صرافی اظهار داشته اند که پروتکل 100 درصد عملیاتی است. پس از راه‌اندازی مجدد، این امکان فراهم شده است تا یکپارچه‌سازی دارایی‌های دیجیتال و عملکرد معاملاتی بین زنجیره‌ها را به جریان اصلی بازگرداند.

اما شرکای پروتکل اظهار نظر کرده اند که یک برنامه پاداش را از شرکت Immunefi سفارش داده اند. این یک پلت فرم پیشرو در صنعت باگ برای DeFi است. با این برنامه می توانند نقاط ضعف یا آسیب پذیری جدید در پروتکل را شناسایی کنند.

یک پلت فرم انقلابی در حال حاضر عملیاتی شده است

این پروتکل 24 ساعته با پشتیبانی در دسترس است. این سرویس غیرمتمرکز و مقاومی را به شما ارائه می دهد که برای همه سرمایه گذاران ایده آل است. صرافی ارزهای دیجیتال هنگام استفاده از کیف پول های پلتفرم بسیار سریعتر خواهد بود.

در ابتدای سال جاری، این پروتکل راه اندازی شد و شور و هیجان زیادی در بازار ایجاد کرد. آنها تحول مهمی را در مبادلات غیرمتمرکز مختلف رقم زدند. با این حال، THORChain با دو حمله امنیتی بزرگ مواجه شد که میلیون‌ها کاربر پلتفرم را در ماه ژوئیه با وجود راه‌اندازی عظیم آن تحت تأثیر قرار داد.

2 حمله باعث شد این پلتفرم ماه وحشتناکی را پشت سر بگذارد، جایی که برخی از حامیان آن خواستار کاهش سرعت پروژه شدند. نمایندگان اظهار داشته اند که 2 ممیزی امنیتی برای این پلتفرم تسکین بزرگی است و اکنون می توانند با خیال راحت برای مشتریان خود کار کنند.