منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Tether از طریق OKX Chain در Cosmos Ecosystem راه اندازی می شود

Tether از طریق OKX Chain در Cosmos Ecosystem راه اندازی می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

بر اساس اعلامیه روز چهارشنبه، بزرگترین استیبل کوین، تتر (USDT)، پس از راه اندازی آن در بلاک چین OKC، اکنون دامنه بازار خود را به اکوسیستم Cosmos گسترش داده است.

Tether در زنجیره OKX راه اندازی شد

OKC یا OKX Chain، بلاک چین بومی صرافی محبوب مشتقات ارزهای دیجیتال مبتنی بر سیشل، OKX (OKEx سابق) است. بر اساس این اعلامیه، تتر (USDT)، استیبل کوین مبتنی بر EURT و Tether Gold (XAUT) اکنون در بلاک چین در دسترس هستند که به کاربران امکان انتقال سریع و ارزان‌تر را با هزینه متوسط ​​0.0001 دلار می‌دهد.

مهمتر از همه، راه اندازی امروز اولین تتر را در یک اکوسیستم مبتنی بر کیهان نشان می دهد زیرا بلاک چین OKC «در تقاطع اتریوم و کیهان وجود دارد». از این رو، OKC USDT را به Cosmos متصل می کند، که کاربران را قادر می سازد از مزایای ارائه شده توسط هر دو اکوسیستم لذت ببرند.

راه‌اندازی Tether در OKC نشان‌دهنده اولین حضور آن در زنجیره Cosmos EVM است. ما از همکاری با OKX برای حمایت از رشد زنجیره OKX در بسیاری از موارد استفاده جدید هیجان‌زده هستیم.

پائولو آردوینو، CTO، تتر.

USDT تست نقدینگی را پشت سر می گذارد

بنا بر گزارش ها، بلاک چین OKC سیزدهمین شبکه بلاک چین است که از استیبل کوین USDT پشتیبانی می کند. اخیراً در 9 ژوئن، تتر در دوازدهمین شبکه خود، Tezos، یک بلاکچین پیشگام و قابل ارتقا Proof-of-Stake راه اندازی کرد. با این حال، درصد قابل توجهی از کل USDT در گردش در بلاک چین اتریوم و ترون نگهداری می شود.

مجموع عرضه USDT در اتریوم 32.3 میلیارد است، در حالی که Tron عرضه اندکی کمتر از 32.1 میلیارد را مشاهده می کند. طبق Coinmarketcap، عرضه کلی USDT در گردش 65.95 میلیارد است. با وجود اینکه بیش از 16 میلیارد دلار توکن از ابتدای ماه می بازخرید شده است، USDT همچنان بزرگترین استیبل کوین است.

FVT 6FrX0AAQLQJ
FVT 6FrX0AAQLQJ

همانطور که قبلاً Cryptopolitan گزارش داده بود، تتر بیشترین بازخرید توکن را در سه ماهه دوم سال 2022 از بین تمام مسائل متمرکز استیبل کوین به ثبت رساند که شاید تشنگی برای “نقدینگی کوتاه مدت و نگرانی در مورد ورشکستگی” در تتر را برطرف کند.