منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Terra 88.7 میلیون توکن LUNA به ارزش 4.5 میلیارد دلار را می سوزاند

Terra 88.7 میلیون توکن LUNA به ارزش 4.5 میلیارد دلار را می سوزاند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تفکیک TL;DR:

  • Terra تقریباً 88.7 میلیون توکن LUNA به ارزش 4.5 میلیارد دلار را می سوزاند.
  • سوزانده می شود و با استیبل کوین UST مبادله می شود.
  • این رایت ساختار آلتکوین ها را برای ارتقاء Columbus 5 آماده می کند.

Terra، پروژه استیبل کوین غیرمتمرکز الگوریتمی، 4.5 میلیارد دلار سکه بومی خود LUNA را از استخر جامعه خود می سوزاند. این تصمیم از طریق سیستم مدیریت زنجیره ای Terra گرفته شد. با توجه به آنها اطلاعیه توییتر، LUNA سوزانده می شود و با UST که استیبل کوین بومی Terra است، مبادله می شود.

سوختن در هر 800 بلوک تولید شده توسط پروژه مبتنی بر قرارداد هوشمند انجام می شود. با این رایت، Terra در حال برنامه‌ریزی است تا کوین بومی را در ساختار جدید ارتقا یافته کلمبوس 5 کاهش دهد. استیبل کوین UST که از سوزاندن تولید می‌شود، مجدداً تخصیص و در استخر جامعه توزیع می‌شود. هنوز هیچ اطلاعیه ای مبنی بر اینکه با UST تخصیص مجدد چه کاری انجام می شود وجود ندارد.

Terra بیان کرده است که سوختگی با 10 میلیون توکن LUNA از استخر جامعه خارج می شود که باید برای پاسخگویی به تقاضای جامعه کافی باشد. این رایت عظیم، اقتصاد آلتکوین‌های الگوریتمی نسبتاً پیچیده را ساده‌تر می‌کند و پاداش‌های افزایش سهام آن را افزایش می‌دهد.

Terra 88.7 میلیون توکن LUNA به ارزش 4.5 میلیارد دلار را می سوزاند
بیانیه رسمی Terra در توییتر

انتظار می رود قیمت LUNA افزایش یابد

مانند هر ارز دیجیتال، حجم زیادی از سوزاندن توکن معمولا منجر به افزایش قیمت می شود. پس از اعلام در فید رسمی توییتر Terra، قیمت بازار LUNA در حال حاضر شروع به افزایش کرده است. آلتکوین در 24 ساعت گذشته بیش از 7 درصد افزایش یافته است.

LUNA در هفته گذشته پس از رسیدن به بالاترین حد خود رسیده است 54.77 دلارو به دنبال آن کاهش شدیدی در محدوده 47 دلار رخ داد. طبق پیشنهادات 133 و 134 حاکمیتی Terra، این پروژه از LUNA برای راه اندازی سیستم بیمه غیرمتمرکز خود ازن استفاده خواهد کرد. اما اینکه چه مقدار از آن به بوت استرپ اوزون اختصاص خواهد یافت، تنها پس از کل انبار مشخص خواهد شد. 88.7 میلیون توکن سوخته و با UST تعویض شده اند.

آلت کوین در حال حاضر در معاملات است 50.98 دلار، به سمت بالاترین رکورد قبلی خود می رود.