منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • TEC قانونی را پیشنهاد می کند که اهداء ارزهای رمزنگاری شده را در مشارکت و سرمایه گذاری لحاظ کند

TEC قانونی را پیشنهاد می کند که اهداء ارزهای رمزنگاری شده را در مشارکت و سرمایه گذاری لحاظ کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

• فرماندار ایالت قانونی را بر اساس مقررات ارز رمزنگاری شده SEC ایجاد می کند.
• تگزاس به ایالت پیشرو در زمینه پذیرش تجارت رمزنگاری تبدیل شده است.

اخیراً کمیسیون اخلاق تگزاس در مورد کمک‌ها و کمک‌های مالی در ارزهای دیجیتال صحبت کرد که امروزه بسیار زیاد بوده است. آژانس به دنبال این است که شرطی را برای رمزارزها لحاظ کند، بنابراین این مشارکت ها قانونی هستند.

اگر قانونی که از کمکهای مالی به ارزهای رمزنگاری شده حمایت می کند ، تصویب شود ، تمام این درآمد باید به عنوان سرمایه گذاری یا مشارکت برای یک منطقه خاص نشان داده شود. به این ترتیب ، کمیته ایالت تگزاس می تواند مشارکت های رمزنگاری را مطابق با قوانین SEC ، IRS و FEC فعال کند.

کمیسیون اخلاق تگزاس به دنبال فعال کردن مشارکت های استراتژیک در رمزنگاری است

ارز رمزنگاری شده

گزارش‌ها حاکی از آن است که مشارکت‌های رمزنگاری در عرصه سیاسی در حال حاضر انجام شده است، اما نه از نظر قانونی آنطور که کمیسیون اخلاق تگزاس انتظار دارد. بنابراین، آژانس به دنبال تدوین قانونی است که توسط تنظیم کننده های ملی مانند SEC تایید شده است تا مقامات، کمیته ها و نامزدها بتوانند ارزهای دیجیتال را بپذیرند.

این قانون اهداکنندگان را مجبور به ارسال پول خود به صورت رمزنگاری نمی‌کند، اما همانطور که کمیته نشان می‌دهد اختیاری است.

این قانون نشان می‌دهد که تمام کارهای دولتی و سیاسی مستقیماً از ارز دیجیتال استفاده نمی‌کنند، بلکه باید با ارز فیات مبادله شوند. این کمیته همچنین تصریح می کند که اهداکنندگان باید پولی را که ارسال کرده اند در محل گزارش دهند تا از بی ثباتی موجود در بازار رمزنگاری جلوگیری شود. به این ترتیب ، کنترل با معاملات رمزنگاری حفظ می شود.

برای اینکه این حرکت در رمزنگاری قانونی شود ، هر اهدا کننده یک شهروند ملی و نه یک ساکن خارجی خواهد بود. این کمیسیون بر اصلاحات از طریق قانون 571.062 تمرکز می کند که به بدن در تگزاس اجازه می دهد اقدامات لازم را برای مدیریت گواهی شماره 15 کتابچه راهنمای رای دهندگان انجام دهد.

تگزاس به دنبال تصویب ارزهای رمزنگاری شده است

تگزاس به عنوان دومین ایالت پرجمعیت ایالات متحده آمریکا پس از کالیفرنیا ، قوانین تجارت کریپتو را وضع کرده است. این ایالت اخیراً دو برنامه برای استفاده از شبکه بلاک چین مبتنی بر ارزهای رمزنگاری شده تصویب کرده است ، و آن را به یکی از مناطق پذیرای این بازار مالی جدید تبدیل کرده است.

با این حال ، کمیته به همین جا بسنده نکرد زیرا اکنون به دنبال قانونی است که مشارکت در رمزنگاری هایی مانند بیت کوین را بپذیرد. بر اساس گزارش رسانه های محلی ، پشت این طرح قانونی گرگ ابوت ، فرماندار ایالت است. این پروژه به دنبال رسیدگی به بازار کریپتو است تا در مناطق تجاری با قانون استفاده شود.

با ادامه اختلافات حقوقی در تگزاس ، معاملات ارزهای رمزنگاری شده در حال افزایش است و پتانسیل بالایی را نشان می دهد. به عنوان مثال ، بیت کوین بالای 61000 دلار معامله می شود که در 24 ساعت 0.41 درصد ارزش خود را از دست داده است. اما اتریوم به روند صعودی خود با ارزش 4082 دلار ادامه می دهد و رشد خود را در 24 ساعت 2.45 درصد حفظ می کند.

انتظار می‌رود که هر دو ارز دیجیتال با توجه به موج رو به رشد پذیرش در هفته آخر اکتبر به بالاترین حد خود برسند.