منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Taoping و APC برای ایجاد یک شرکت استخراج رمزنگاری همکاری می کنند

Taoping و APC برای ایجاد یک شرکت استخراج رمزنگاری همکاری می کنند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

• Crypto Mining در قزاقستان ممکن است راه حلی باشد که TAOP به دنبال گسترش عملیات خود است.
• TAOP می خواهد پروژه استخراج بیت کوین را قبل از پایان سال آغاز کند.

شرکت Taoping که از بلاک چین پشتیبانی می کند ، اخیراً برنامه های خود را برای امضای توافق نامه ای برای پیگیری استخراج رمزنگاری اعلام کرده است. TAOP به دنبال همکاری با شرکت آرال پترولیوم (APC) ، شرکتی در قزاقستان ، برای دستیابی به اهداف خود در زمینه اکتشاف رمزنگاری است.

بر اساس این توافق ، Taoping 51 درصد از سهام را در اختیار دارد و APC 49 درصد باقی مانده را در اختیار دارد. هر دو شرکت در آسیا برای شروع برنامه های رمزنگاری خود تفاهم نامه ای امضا کردند.

توافقنامه استخراج رمزنگاری به نفع Taoping خواهد بود

استخراج رمزنگاری

شرکت قزاقستان ، Aral Petroleum Capital (APC) ، یک شرکت تابعه کاسپال انرژی ، یک شرکت اکتشاف نفت و گاز در آسیای مرکزی است. آژانس اکتشاف منابع طبیعی شهرت خوبی در کار خود دارد ، بنابراین به نفع تائوپینگ است که قرارداد را تکمیل کند.

این توافقنامه به نفع TAOP است زیرا منبع تغذیه APC از کیفیت خوب و قیمت پایین برخوردار است. Crypto Mining انرژی زیادی مصرف می کند ، بنابراین بسیاری از شرکت ها با خدمات مقرون به صرفه به نیروگاه ها وصل می شوند.

تائوپینگ به دنبال سرمایه گذاری در ستاد استخراج رمزنگاری است که از حدود 100 مگاوات پشتیبانی می کند تا چندین رمزنگار را در ماه کاهش دهد. این شرکت می خواهد با فاز اول پروژه با داشتن 30 مگاوات شروع به استخراج رمزنگاری آغاز کند.

TAOP و APC ماشینهای رمزنگاری را در داخل قزاقستان نگهداری خواهند کرد. علاوه بر این ، شرکت APC می خواهد ظرفیت اضافی را به شرکت های دیگر اجاره دهد تا پول بیشتری به دست آورد.

تائوپینگ خود را برای استخراج رمزنگاری آماده می کند

در 15 آوریل ، Taoping Digital Assets اعلام کرد که چندین دستگاه برای استخراج رمزنگاری از Bitmain Technologies Limited خریداری کرده است. این شرکت نسخه رمزنگاری Antminer S19J Pro را برای رمزگشایی بیت کوین به دست آورد. این ماشین رمزنگاری دارای سهمیه هش بیش از 300،000 TH در ثانیه است که نوید عملکرد فوق العاده ای را می دهد.

تائوپینگ می خواهد این ماشین های رمزنگاری شده را به قزاقستان بیاورد تا در پروژه APC گنجانده شود. مدیر عامل Taopind Digital Assets Jianghuai Lin فکر می کند که این شرکت به دنبال فرصت های جدیدی برای افزایش رشد کسب و کار خود است. لین معتقد است که این مشارکت با APC می تواند به آنها در دستیابی به درآمد و اهداف گسترده کمک کند.

شرکت TAOP می خواهد بیشترین بهره را از استخراج رمزنگاری ببرد ، بنابراین آنها به دنبال ایجاد بهترین شرکت های با انرژی هستند. شاید نیروگاه قزاقستان به شرکت رمزنگاری اجازه دهد نرخ استخراج بیت کوین خود را در سال افزایش دهد و سود زیادی را به همراه داشته باشد.

هیچ آمار دقیقی در مورد کار استخراج رمزنگاری که قبلاً توسط TAOP انجام شده وجود ندارد ، اما طبق گمانه زنی ها ، این شرکت قبلاً استخراج کمی از بیت کوین داشته است. با این همکاری بین TAOP و APC ، شرکت استخراج بیت کوین ممکن است بازده سالانه خود را 1000 درصد بهبود بخشد.