منو سایت

Talecraft متاورس بازی NFT را معرفی کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

• توسعه دهندگان بازی بر این باورند که متاورز قرون وسطایی آنها موفقیت آمیز خواهد بود.
• Talecraft چندین شرکت معتبر دارد که از پروژه NFT آن پشتیبانی می کنند.

آینده فناوری نزدیک است و ارزهای دیجیتال بخشی از بازار NFT خواهند بود. اخیراً وب‌سایت بازی‌های ویدیویی Talecraft پروژه جدید خود را نشان داده است که شامل یک متاورز قرون وسطایی است که در آن توکن‌های غیر قابل تعویض وارد می‌شوند.

طبق اعلامیه ها، این بازی بر دوران قرون وسطی مرتبط با تجارت NFT که محبوبیت پیدا کرد، تمرکز خواهد کرد. این شرکت رمزنگاری در حال گسترش به دنیای مجازی است که هر کسی می‌تواند از آن لذت ببرد و با سرمایه‌گذاری زمان در این پروژه، سود کسب کند.

Talecraft متاورز قرون وسطایی خود را ایجاد می کند

Talecraft

از زمانی که فیس بوک اعلام کرد که دنیای متاورس یا دنیای دیجیتال خود را ایجاد خواهد کرد، بسیاری از شرکت های رمزنگاری پروژه های مشابهی از جمله Talecraft ایجاد کرده اند. با این حال، طرح این شرکت رمزنگاری مبتنی بر دوران قرون وسطی است که بسیاری از مردم جذب آن شده بودند.

بازی وارد فهرست Axie Infinity و Plants vs Undead خواهد شد. طرفداران می توانند برای قطعات غیر قابل تعویضی که در پروژه ایجاد می کنند، سود کسب کنند.

در میان برخی از جزئیات پروژه، یک پانوراما بر اساس بلاک چین بهمن خواهد داشت. با این پروتکل خاص، افراد درگیر در بازی به سرعت بردهای خود را پس می گیرند و وارد ساخت توکن های غیر قابل تعویض می شوند که برای فروش مجدد استفاده می شوند.

این بازی NFT دارای بیش از 100 قطعه کیمیاگر است که می تواند یک توکن غیر قابل تعویض ایجاد کند. برای به دست آوردن قطعات قرون وسطایی، مردم باید از سطوح مختلف عبور کرده و آنها را تولید کنند.

بدون شک، بازی NFT چشم انداز متفاوتی را نسبت به آنچه در سایر گزینه های بازار مجازی دیده می شود، نوید می دهد. با این حال، مشتریان در مورد میزان درآمدی که از بازی کردن، ضرب کردن و ایجاد NFT کسب خواهند کرد، سؤالاتی دارند.

کریپتو کرافت به بازی جدید NFT مرتبط خواهد شد

طبق گزارش‌های Talecraft، این بازی با کریپتو کرافت کار می‌کند که به یک توکن منحصر به فرد برای پروژه NFT. همه طرفداران باید توکن را جمع آوری کنند تا جعبه هایی را که قطعات کیمیاگر یا سایر جوایز می توانند در آن قرار گیرند به دست آورند.

این بازی بسیار ایمن خواهد بود زیرا دارای سرمایه در برابر ریسک پشتیبانی ZBS Capital، Dutch Crypto و Kangaroo Capital خواهد بود. اما توسعه دهندگان با شرکت های بلاک چین مانند DEX Pangolin و Chainlink برای خرید رمزنگاری Talecraft همکاری کردند.

برنامه ها شامل ایجاد سیستم Crafter Pool است که هدف آن ها ادغام در یک صرافی مرکزی نیز می باشد. در داخل بازی، یک تجارت مجازی نیز در NFT ها راه اندازی می شود تا مردم بتوانند قطعات خود را نشان دهند و آنها را به حراج بگذارند.

سال 2021 پس از انتشار اولین بازی قرون وسطایی که سود واقعی را ارائه می دهد، می تواند با موفقیت برای تجارت NFT به پایان برسد. TaleCraft پروژه ای است که می تواند تجربه بازیکنان NFT را تغییر دهد، بنابراین بی صبرانه منتظر راه اندازی آن هستیم.