منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Swyftx کارکنان خود را در بحبوحه رکود بازار ترک کرد

Swyftx کارکنان خود را در بحبوحه رکود بازار ترک کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

صرافی کریپتو Swyftx اعلام کرده است که تصمیم گرفته است ۲۱ درصد از کارکنان خود را در بحبوحه سقوط شدید بازار خلع کند. این پدیده همچنان از بازار پیشی گرفته است زیرا اکثر شرکت ها به دنبال راه هایی برای کاهش هزینه ها هستند. با توجه به به‌روزرسانی صرافی ارز دیجیتال، تصمیم گرفته شد تا پلتفرم بتواند هزینه‌ها را محدود کند زیرا بازار نزولی به ویران کردن بخش کریپتو ادامه می‌دهد.

Swyftx تاثیر بازار نزولی را احساس می کند

بر اساس بیانیه مدیران عامل این پلتفرم، در مجموع 74 کارمند اخراج شده اند زیرا این شرکت همچنان با نابسامانی اقتصادی مواجه است. در این بیانیه، الکس هارپر، یکی از مدیران شرکت، اشاره کرد که کارکنان تحت شرایط بهتری استخدام شده‌اند و اوضاع در این زمان به بدترین حالت تغییر کرده است. وی خاطرنشان کرد که بازار در حال حاضر شاهد افزایش شدید تورم است، از جمله دیگر آشفتگی‌های اقتصادی که بر بازار ارزهای دیجیتال و سایر بخش‌های بازار مالی عمومی تأثیر می‌گذارد.

مدیرعامل اشاره کرد که تبر زدن به کارکنان نتیجه نگرش غده ای به کار یا عملکرد نیست. او نهایی کرد که این حرکت آخرین راه حل برای کمک به Swyftx در این دوره آزمایشی است. به گفته سخنگوی این شرکت، این تصمیم به شرکت کمک می کند تا برخی از جنبه های مالی را کاهش دهد تا زمانی که بازار به حالت قبل بازگردد.

شرکت ها همچنان به تبر از کارگران ادامه می دهند

معامله گران در بازار کریپتو مجبور به تحمل بازدهی نزولی در بازار کریپتو از ابتدای سال شده اند. همانطور که انتظار می‌رفت، بیت‌کوین در حال حاضر پیشرو است و دارایی‌های دیجیتال در چند ماه گذشته زیان‌هایی را دیده و مقدار زیادی از ارزش خود را از دست داده است. سخنگوی همچنین تلاش های اعضای تبریر شده را ستود و به آنها اطمینان داد که Swyftx در این دوره نامشخص به آنها کمک خواهد کرد.

Swyftx به یکی از لیست های طولانی شرکت هایی تبدیل شده است که در چند ماه گذشته مجبور به کاهش تعداد کارکنان شرکت های خود شده اند. Coinbase پیشرو در این زمینه است که مجبور شد تقریباً 20 درصد از کارمندان خود را کاهش دهد و صرافی هایی مانند Gemini نیز به این بسته پیوستند. Swyftx چند ماه پیش اعلام کرد که برنامه های خود را برای ادغام با یک شرکت دیگر در استرالیا نهایی کرده است. انتظار می رفت ادغام با پلتفرم ابرقهرمانی حدود 1 میلیارد دلار به همراه داشته باشد.

در طی این اعلامیه، اطمینان داده شد که هر دو شرکت هیچ کارگری را رها نخواهند کرد زیرا قصد دارند مستقل کار کنند. این آخرین کاهش پرسنل، پشت سر کاهش Crypto.com است که باعث شد این شرکت 5٪ از کارکنان خود را حذف کند. با این حال، منابع دیگر ادعا می کنند که این رقم بسیار بیشتر است و می تواند به 1000 کارگر برسد.