منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Stripe از ویژگی جدید کریپتو به فیات رونمایی کرد

Stripe از ویژگی جدید کریپتو به فیات رونمایی کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

طی چند هفته گذشته، بازار کریپتو یکی از طوفان‌آورترین دوره‌هایی را که از زمان پیدایش خود شاهد بوده است، پشت سر گذاشته است. با این حال، با وجود این چالش ها، بازار همچنان برای محصولات و خدمات جدید آماده است. یکی از نمونه‌های عالی، انتقال اتریوم بود که چند هفته پیش اتفاق افتاد. این تغییر نشان داد که فناوری منبع باز چقدر برای بسیاری از پروژه ها در سراسر بازار ارزهای دیجیتال عالی است. به طور کلی، این نوآوری ها نشان می دهد که دارایی های دیجیتال می تواند به یکی از ابزارهایی تبدیل شود که می تواند پرداخت های مالی را ساده کند.

شرکت ها از GTPN برای پرداخت استفاده می کنند

در چند سال گذشته، استرایپ از علت پرداخت‌های جهانی دفاع کرده است و زمینه مناسبی را برای شرکت‌هایی فراهم کرده است که از پرداخت‌های جهانی و شبکه خزانه‌داری خود استفاده می‌کنند. برخی از این خدمات شامل مشارکت آن با Nifty است که به سازندگان این امکان را می‌دهد تا پرداخت‌های آثار خود را به‌صورت یکپارچه فهرست کرده و بپذیرند. این شرکت همچنین GPTN را با قابلیت انجام تراکنش‌ها با استفاده از رمزنگاری ابداع کرده است.

گذشته از ارائه خدمات به بیش از 60 کشور، Stripe یک آنرمپ جدید فیات به کریپتو را اعلام کرده است که به توسعه دهندگان در اکوسیستم Web3 خدمت خواهد کرد. بلاک چین کاربردهای اساسی بسیاری را برای توسعه دهندگان و کاربران در سراسر بازار کریپتو فراهم می کند. با این حال، توسعه دهندگان Web3 هنوز برای دسترسی به خدمات مناسب به کمک نیاز دارند. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌ها برای توسعه‌دهندگان Web3 مسئله یافتن کیف پول‌هایشان با دارایی‌ها برای تعامل با رابط‌ها است.

Stripe می خواهد به کاوش در اکوسیستم Web3 ادامه دهد

onramp جدید فیات به کریپتو برای حذف مشکلات پیچیدگی سیستم ساخته شده است. به این ترتیب، توسعه دهندگان می توانند آنها را به هر شکلی که احساس می کنند طراحی یا سفارشی کنند و آنها را در چندین پلتفرم در سراسر بازار کریپتو ادغام کنند. Stripe مسئولیت اکثر قسمت‌های پشتی پلتفرم را بر عهده دارد و این شرکت در حین رسیدگی به سایر خدمات، تقلب را حذف می‌کند. کاربران همچنین می‌توانند از اهرمی برای خدمات در بازار کریپتو استفاده کنند و راه را برای تسویه حساب‌های آسان و تبدیل‌های روان باز کنند.

این سرویس به گونه ای طراحی شده است که اطلاعات کاربر را به صورت یکباره ذخیره می کند تا هر زمان که بخواهند اطلاعات خود را پیوند دهند. این سرویس جدید دسترسی آسان به بازی های موجود در اکوسیستم Web3 را فراهم می کند زیرا بازیکنان می توانند کیف پول خود را شارژ کنند و بازی های خود را در حال حرکت ادامه دهند. علاوه بر این، نوازندگانی که از پلتفرم Audius استفاده می‌کنند می‌توانند از این خدمات برای به حداکثر رساندن درآمد خود از جریان‌های موسیقی استفاده کنند. این شرکت خاطرنشان کرد که در مورد آنچه که برای اکوسیستم Web3 در نظر گرفته شده هیجان زده است و به انجام هر کاری که ممکن است برای کشف آن ادامه خواهد داد.