منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Stellar رهبر صنعت کریپتو به کمیته مشاوره CFTC می پیوندد

Stellar رهبر صنعت کریپتو به کمیته مشاوره CFTC می پیوندد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

بنیاد توسعه استلار (SDF) اخیراً اعلام کرد که در کمیته مشاوره بازارهای جهانی (GMAC) کمیسیون معاملات آتی کالاهای ایالات متحده (CFTC) گنجانده شده است. این کمیته قرار است پس از بیش از یک سال عدم فعالیت در 22 بهمن تشکیل جلسه دهد. با SDF که اکنون بخشی از این بدنه است، آنها امیدوارند که یک مشیت مبتکرانه و آگاهانه ارائه کنند که به توسعه و درک بیشتر فناوری های بلاک چین کمک کند.

جیسون چلیپالا، مدیر عملیاتی SDF و نماینده کمیته GMAC در وبلاگ شرکت نوشت که امیدوارند یک چشم انداز متمایز از پروتکل های لایه 1 به GMAC بیاورند. بلاک چین Stellar توسط SDF برای نقل و انتقالات کریپتو فیات نیز استفاده می شود.

به عنوان بخشی از کمیته، SDF نقش استیبل کوین ها را در بازارهای دارایی دیجیتال و موارد استفاده در دنیای واقعی، از جمله استفاده از استیبل کوین ها در ارائه کمک های بشردوستانه برجسته خواهد کرد.

جیسون چلیپالا

Stellar، صادرکننده ارز رمزنگاری شده همنام خود و توسعه دهنده Stellar Aid Assist – که سازمان های کمکی را در ارائه کمک های مالی به افراد محروم تسهیل می کند – در GMAC مورد استقبال قرار گرفته است. سایر اعضای اختصاص داده شده به ارزهای دیجیتال مانند CoinFund، Uniswap Labs و اتاق تجارت دیجیتال نیز بخشی از این کمیته 36 نفره محترم هستند که شامل بزرگان مالی سنتی مشهور مانند HSBC، Goldman Sachs و BlackRock نیز می شود.

کارولین فام، کمیسیونر CFTC اکنون کنترل GMAC را بر عهده گرفته است و اولین جلسه آنها به مسائل سازمانی اختصاص خواهد داشت. علاوه بر این، آنها «موضوعات بالقوه مربوط به ساختار بازار جهانی و بازارهای دارایی دیجیتال را برای GMAC بررسی خواهند کرد تا توصیه‌های سیاستی را در قبال CFTC ارائه دهند.

در 17 ژانویه، فام در مصاحبه ای گفت که از زمان نامزدی رئیس جمهور بایدن برای CFTC در سال 2022، او بیش از 75 گردهمایی را با سازمان های مختلف در مورد اصول اداری ارزهای دیجیتال در سراسر جهان تشکیل داده است. در سپتامبر همان سال، او تأسیس یک دفتر CFTC از وکیل خرده‌فروشی را با الگوبرداری از دفتر حمایت از سرمایه‌گذاران کمیسیون بورس و اوراق بهادار پیشنهاد کرد.