منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Stargate Finance انتشار مجدد توکن STG را پیشنهاد می کند – ببینید چرا

Stargate Finance انتشار مجدد توکن STG را پیشنهاد می کند – ببینید چرا

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

Stargate Finance پیشنهادی برای انتشار مجدد توکن STG خود برای رسیدگی به مسائل مربوط به مالکیت کیف پول های Alameda Research و سایر نگرانی های امنیتی ارائه کرده است. با توجه به پیشنهاد آنها که در انجمن مدیریت پروتکل DeFi ارسال شده است، انتظار می رود جایگزینی توکن های بومی موجود با توکن های جدید وضوح و اطمینان بیشتری را به همراه داشته باشد.

این مشکل در مارس 2022 شروع شد، زمانی که صندوق سرمایه گذاری رمزنگاری سم بانکمن-فرید Alameda Research 10٪ از کل عرضه STG را از یک حراج خریداری کرد. مدیر عامل Alameda Research Sam Trabucco سپس اظهار داشت که این توکن‌ها به مدت سه سال قفل خواهند ماند و بنابراین تا مارس 2025 قفل خواهند بود. قدرت رای مرتبط با آن توکن‌های STG به شرکت‌کنندگان اولیه در جامعه اختصاص داده شد.

در دسامبر سال گذشته، Arkham Intelligence، یک شرکت اطلاعاتی بلاک چین، فعالیت های مشکوکی را در کیف پول های Alameda کشف کرد. این گمانه زنی را برانگیخت که ممکن است فردی پشت این فعالیت مشکوک باشد. اکنون StargateDAO متوجه شده است که اثبات نقدینگی (POL) و دارندگان توکن آنها به دلیل مشکلات امنیتی حساب های Alameda Research در معرض خطر جدی قرار دارند.

راه حل پیشنهادی StargateDAO به آن‌ها اجازه می‌دهد تا توکن‌های STG جدیدی صادر کنند و در نتیجه خطرات مربوط به نقل و انتقالات غیرقانونی را از کیف پول‌های آسیب‌پذیر Alamada از بین ببرند. همچنین، این مرحله برای دفاع از منافع دارندگان توکن ضروری است و در صورتی که یک بازیگر بد سعی کند 100 میلیون STG را به صورت عمده بفروشد، به طور موثری هرگونه پیامد را مهار کند.

در 15 مارس 2023، بنیاد استارگیت دوباره توکن‌های STG را به گردش در می‌آورد و به دنبال آن یک airdrop برابر برای همه دارندگان توکن انجام می‌شود. بنیاد Stargate توکن های خریداری شده Alameda را تا اطلاع ثانوی دادگاه ورشکستگی در کیف پول دیگری قرار می دهد. این پیشنهاد حمایت فوق العاده ای در اطراف STG ها ایجاد کرده است. ارزش بازار آن پس از انتشار این خبر 21 درصد افزایش یافت و در حال حاضر 0.74 دلار معامله می شود.