منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Square یک کاغذ سفید منتشر می کند که بیت کوین DEX خود را توصیف می کند

Square یک کاغذ سفید منتشر می کند که بیت کوین DEX خود را توصیف می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • Square یک مقاله سفید منتشر کرد که در آن طرح کلی مبادله بیت کوین غیرمتمرکز شرکتش، tbDEX را توصیف می کرد.
  • رهبر توسعه استراتژیک، مایک براک، مسئول طرح کلی و عملیات آن است.

جک دورسی، یکی از بنیانگذاران Square، یک مقاله سفید منتشر کرد که در آن طرح کلی مبادله غیرمتمرکز بیت کوین tbDEX خود را توصیف می کرد. tbDEX قصد ندارد از طراحی شکاکانه استفاده کند. در نتیجه، نشانه منحصر به فرد خود را نخواهد داشت. در غیر این صورت، این یک پروتکل محتوایی است که برای کاهش اعتماد و همبستگی بدون وابستگی در یک سندیکا برای ارائه پاساژ ساخته شده است.

راه اندازی وایت پیپر چند ماه پس از آن صورت گرفت که جک دورسی برنامه ای برای ایجاد یک تریبون باز برای DEX بیان کرد. او اشاره کرد که TBD، انتخابی در Square با تمرکز بر بهبود خدمات DeFi، بازار را توسعه خواهد داد.

مایک براک مسئولیت وایت پیپر را بر عهده می گیرد

مدیر بخش، مایک براک، مسئول طرح کلی کاغذ سفید است. پیش از این، او در توییتی نوشت که آنها بر روی پاسخ دادن به آن تمرکز می کنند – ساده کردن برنامه های خود و در نظر گرفتن آن به عنوان یک پلت فرم غیرمتمرکز تبادل فیات.

علاوه بر این، صرافی قصد دارد ویژگی‌های اضافی اضافه کند که آن را غیرمتمرکزتر می‌کند. به طور خلاصه، این پلت فرم می خواهد بیشتر باشد. نه فقط یک صرافی غیرمتمرکز. به عنوان مثال، این پلتفرم از همه بازیگران انتظار دارد که از مشتری شناختی خود (KYC) عبور کنند. این ویژگی به مشتریان کمک می کند تا با قوانینی که در منطقه وجودی آنها چسبانده شده است مطابقت داشته باشند. پس از این مرحله تأیید، مشتریان می توانند پوشه های خود را به tbDEX متصل کرده و سکه ها را مبادله کنند.

همچنین، وایت پیپر منتشر شده، حذف راه حل های تحلیلی بلاک چین را پیشنهاد می کند. تجزیه و تحلیل باید به DEX ریخته شود. از طرف دیگر، از جناح سوم برای نظارت بر فعالیت‌های آنها استفاده کنید. با این حال، این یک بحث بحث برانگیز است.

tbDEX دارای مراحل تأیید عالی است که امنیت کاربران را افزایش می دهد

این سیستم به مقامات اجازه می دهد تا شناسه های پرداخت را بررسی کنند. علاوه بر این، تأیید آدرس کیف پول با اطلاعات مشتری شما را فعال می کند. این به تعیین شخصیت های شخصی طرفین معامله کمک می کند. با این وجود، مشتریان احساس می کنند این حرکت خوبی است. آنها ادعا می کنند که چنین روش های نظارتی راه حل هایی برای تمرین های غیرقانونی می دهد.

با این حال، tbDEX همچنین دارای ویژگی های متمرکز است. و برخی از نشانه‌های بارز می‌توانند از طرفداران حمایت کنند. یکی از عناصر اصلی که به طور برجسته در این سند به چشم می خورد، بازپرداخت هزینه است. ویژگی استرداد شارژ در بسیاری از صرافی های غیرمتمرکز وجود ندارد. فرض کنید مربع بازپس گیری شارژ را اجرا می کند. می تواند اقدامات روی tbDEX را باطل کند. در برخی شرایط، مشتریان در طول کشیدن فرش DeFi متحمل آسیب های زیادی می شوند.

در حال حاضر، Square از طریق توییتر درخواست بازخورد در مورد سند خود می کند. و خانواده آنلاین نیز ناامید کننده نیست. یک تیپ،@landabaso، باید این را بپرسم: «فقط آن را بخوانید. چگونه می تواند بدون اثبات کار کار کند؟ به عبارت دیگر، اگر درست رفتار نکنم، چه خطراتی وجود دارد؟ چه چیزی مانع از ایجاد میلیون‌ها DID و 1 PFI و شبیه‌سازی هزاران تراکنش بین DID و PFI می‌شود که شهرت نامعتبری برای PFI ایجاد کند؟»