منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Split و Binance برای ارائه راه حل های پرداخت ارز دیجیتال با یکدیگر همکاری می کنند

Split و Binance برای ارائه راه حل های پرداخت ارز دیجیتال با یکدیگر همکاری می کنند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

مهم‌ترین صرافی ارز دیجیتال در جهان، بایننس، اخیراً با شرکت نرم‌افزاری لندنی Splyt همکاری کرده است تا روش‌های پرداخت در دسترس‌تری را در برنامه قرار دهد. این پیوند به مشتریان Exchange اجازه می دهد تا کالاها و خدمات Split را با استفاده از ارزهای رمزنگاری شده مانند اتریوم خریداری کنند.

به نظر می‌رسد که Split یک بازیکن کلیدی در دنیای رمزنگاری است و فروش اپلیکیشن‌های شگفت‌انگیز را برای خدمات روزانه تبلیغ می‌کند.

بایننس با Split همکاری می کند تا راه حل های رمزنگاری را ارائه دهد

بایننس

بایننس صرافی شماره یک خواهد بود که از حمل و نقل انبوه به عنوان یک سرویس پشتیبانی می کند. هر مشتری برنامه می‌تواند با استفاده از Binance Pay، پرداخت سرویس را وارد کرده و تکمیل کند. این امر تراکنش های کریپتو-فیات را تسهیل می کند زیرا قبلاً برنامه ها باید با حساب های دسترسی متفاوت استفاده می شدند.

مشتریان می توانند از ارزهای دیجیتال ترجیحی خود برای پرداخت هزینه خدمات در حمل و نقل جمعی استفاده کنند. بایننس امکان پرداخت دوچرخه های جمعی، سفر به فرودگاه، اجاره اسکوتر، حمل و نقل انواع مختلف و پرداخت حمل و نقل مشترک با پشتیبانی Splyt را فراهم می کند. تمامی این عملیات در بیش از 130 کشوری که این شرکت فناوری در دسترس است، اجرا خواهد شد.

در حالی که بازار کریپتو از رکود نزولی تجربه شده توسط محبوب ترین توکن ها مانند بیت کوین رنج می برد، برخی از شرکت ها به حداقل رساندن تعداد کارمندان خود متوسل شده اند. با این حال، بایننس برعکس عمل می‌کند، زیرا با این اطلاعیه‌های جدید، ممکن است شرکت به کارکنان بیشتری برای پوشش این همکاری جدید با Split نیاز داشته باشد.

Split وارد بازار ارزهای دیجیتال می شود

kanchanara 7gZ3FJ0H51E unsplash 1

Splyt، یک شرکت توسعه نرم افزار در لندن، انگلستان، پس از امضای قرارداد با صرافی Binance، با قدرت وارد بازار ارزهای دیجیتال می شود. به گفته مدیر شرکت، اینها با اولین قدم های او در تجارت کریپتو مطابقت دارد و کل تیم او مشتاقانه منتظر آن هستند. این شرکت نشان می‌دهد که افراد بیشتری برای استفاده روزانه در خدمات سنتی به ارزهای دیجیتال روی می‌آورند که پیشرفت بزرگی است.

با این پیشرفت ها، صرافی به طور غیرمستقیم اعتراف می کند که طرح کریپتو نیاز به تجدید دارد. کریپتوها نه تنها باید توسط طرفداران سرمایه گذاری های غیرفعال و تمام فناوری های مرتبط، بلکه توسط افراد عادی که به دنبال خرید یک کالا یا خدمات هستند نیز استفاده شود.

طبق گزارش ها، بایننس توسط حدود 90 میلیون نفر در سراسر جهان استفاده می شود، در حالی که Split پیشرفت های خود را برای حدود 130 کشور به اشتراک می گذارد. این کار تیمی می‌تواند چشم‌انداز ارزهای دیجیتال را تغییر دهد، جایی که بیت‌کوین یک رمز غیرقابل دسترس برای افراد عادی است که به فناوری نمی‌دانند. اما صرافی همچنین نسبت به یک الگوی نزولی خوش بین است و نمونه ای برای بقیه شرکت هایی است که تا زمان بهبودی کریپتوها فعالیت خود را متوقف کرده اند.