منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Skybridge Capital برداشت صندوق های رمزنگاری را متوقف می کند

Skybridge Capital برداشت صندوق های رمزنگاری را متوقف می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

Skybridge Capital برداشت از یکی از صندوق های این شرکت را به حالت تعلیق درآورده است. طبق این بیانیه، صندوق مورد بحث، Legion Strategies، به معامله‌گران در معرض کریپتو قرار می‌گیرد. خبر این بود تایید شده توسط مدیر عامل شرکت، آنتونی اسکاراموچی، که قصد داشت هوا را پاک کند. این به این دلیل بود که چند روز پیش شایعاتی منتشر شد مبنی بر اینکه این شرکت در حال بررسی ایده تعلیق این صندوق است.

Skybridge Capital قصد دارد سرمایه کافی را از این صندوق جذب کند

طبق بیانیه ای که اسکاراموچی به نمایندگی از این شرکت در دسترس قرار داد، او گفت که این تصمیم توافقی از سوی هیئت مدیره بوده است. وی همچنین خاطرنشان کرد که این تعلیق تا زمانی که شرکت بتواند سرمایه کافی در صندوق جذب کند ادامه خواهد داشت. وی افزود: صندوق هیچ اهرمی ندارد، یعنی معامله گران نباید از انحلال یا هر حادثه تلخ دیگری بترسند. علاوه بر تصمیم هیئت مدیره شرکت، اسکاراموچی همچنین اشاره کرد که آنها با یک طرف خارجی مشورت کردند. در نهایت، او اضافه کرد که 18 درصد از صندوق را می توان به عنوان سهمیه ای در نظر گرفت که رمزارز را نمایندگی می کند.

این صندوق در YTD خود 30 درصد کاهش یافته است

اسکاراموچی در بیانیه خود اشاره کرد که برخی از رمزارزهایی که Skybridge Capital کاربران را در معرض دید قرار داده است شامل بیت کوین و دارایی های مرتبط می شود. از دیگر شرکت‌های موجود در فهرست‌های آن به عنوان شریک می‌توان به صرافی کریپتو کراکن در میان شرکت‌های دیگر در بخش کریپتو اشاره کرد. اسکاراموچی اشاره کرد که مدتی افت داشته است و بازدهی نزولی 30 درصدی را در ارزش YTD خود ثبت کرده است. با این حال، او به سرعت اضافه کرد که در حال حاضر با عملکرد صعودی 5 درصدی خود در این ماه، در حال جهش است. جزئیات نشان می دهد که صندوق مذکور فراساحلی با موجودی بیش از 200 میلیون دلار است.

در تجزیه و تحلیل دقیق Skybridge Capital و مجری آن، صندوق دارای موجودی جزئی است که متعلق به پلتفرم است. همچنین، رئیس اشاره کرد که این اولین بار است که صندوق از زمان ایجاد آن متوقف می شود. اسکاراموچی همچنین خاطرنشان کرد که سرمایه گذاران قبلاً بر اساس توافق نامه امضا شده سر و صدا داشتند. Skybridge Capital درگیر یک ETF شناور بوده است که با رد شدید SEC مواجه شده است. اگرچه Skybridge Capital در سال 2020 وارد بخش کریپتو شد، این شرکت قول داده است خدمات خود را برای کمک به معامله گران در مدیریت دارایی های رمزنگاری خود توسعه دهد.