منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Shopify از تجربه جدید Web3 برای بازرگانان رونمایی می کند

Shopify از تجربه جدید Web3 برای بازرگانان رونمایی می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

Shopify اعلام کرده است که از طریق همکاری با Novel، بازرگانان را به تجربه Web3 نزدیک‌تر می‌کند. پلتفرم تجارت الکترونیک اشاره کرد که قصد دارد اکوسیستم را برای بازرگانان در سراسر جهان در دسترس قرار دهد. رمان یک پلت فرم تجاری است که با استفاده از فناوری Web3 خود رونق می گیرد. در این بیانیه آمده است که Novel اپلیکیشنی را راه‌اندازی می‌کند که ویژگی‌های ضروری را در اختیار بازرگانان قرار می‌دهد تا آنها را در تجربه Web3 غوطه‌ور کند.

Shopify با Novel همکاری می کند تا یک برنامه Web3 ارائه دهد

Shopify اشاره کرد که بازرگانانی که روی پلتفرم Web3 نصب می‌شوند برای دسترسی به آن نیازی به دانش فنی پیش‌زمینه یا تعهدات دیگری ندارند. اولین استفاده اولیه از برنامه برای ضرب و توزیع است، در حالی که دیگری مورد استفاده قرار خواهد گرفت. اولین استفاده به کاربران این امکان را می دهد که یک هنر جدید NFT را از ابتدا ایجاد کنند یا آن را در پلتفرم آپلود کنند.

The Novel همچنین می‌تواند قراردادهای هوشمندی را در سراسر این پلتفرم ایجاد کند و خرید در برنامه جدید را برای کاربران آسان کند. اگر کاربر یک NFT خریداری کند، Novel بر تمام جزئیات دیگر، از جمله پل ارز و ساخت کیف پول‌هایی که NFT در آن واریز می‌شود، نظارت می‌کند. در استفاده از ابزار، تاجران روی پلتفرم مجاز خواهند بود تا ابزار را در سراسر توکن های فروشگاه خود در برنامه فعال کنند.

اکوسیستم Web3 معدن طلای جدید است

راجر بیمن، رئیس Novel، در انتشار این خبر برای عموم، خاطرنشان کرد که همکاری آنها با Shopify آنها را قادر می‌سازد تا قابلیت‌های Web3 را به اکوسیستم ساخته شده از قبل وارد کنند. به این ترتیب، آنها نیازهای اساسی را برای بازرگانان علاقه مند به ورود به اکوسیستم Web3 فراهم می کنند. یکی از ابزارهای اپلیکیشن جدید این است که تاجران را قادر می‌سازد تا از طریق ویژگی توکن گیت، موارد استفاده را به مجموعه‌های خود در پلتفرم اضافه کنند. این ویژگی به تجار این امکان را می دهد که از بسیاری از مزایای پلتفرم ها به نفع خود استفاده کنند. آنها شامل دروازه هایی در چندین زنجیره مانند اتریوم، سولانا و موارد مشابه هستند.

شرکت‌ها اکنون در چند سال گذشته به سمت اکوسیستم Web3 حرکت می‌کنند. این به این دلیل است که بیشتر معامله‌گران از فناوری‌های جدید استقبال می‌کنند و شرکت‌ها راه‌هایی را برای کمک به کسب سود می‌بینند. اخبار اخیر اشاره کرد که شرکت های مواد غذایی اکنون در حال ورود به اکوسیستم Web3 هستند. مایک کوندودیس، وکیل دادگستری، این موضوع را در مورد چندین شرکت مواد غذایی، از جمله Del Monte، که 8 علامت تجاری در این بخش ثبت کرده بود، Kraft با 12 علامت تجاری، و In-and-Out با یک علامت تجاری، تقویت کرد.