منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Shiba Inu (SHIB) در حال حاضر در فهرست عمومی ، Robinhood بعدی ذکر شده است؟

Shiba Inu (SHIB) در حال حاضر در فهرست عمومی ، Robinhood بعدی ذکر شده است؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

:

  • پلتفرم تجاری ، Public.com Shiba Inu را به لیست ارزهای رمزنگاری شده پشتیبانی شده خود اضافه کرده است.
  • بسیاری از سرمایه گذاران SHIB نیز علاقمند هستند فهرست Robinhood را با نام سگ در پلتفرم خود مشاهده کنند.

روز چهارشنبه ، پلت فرم سرمایه گذاری خرده فروشی Public.com اعلام کرد در توییتر “Dogecoin Killer” Shiba Inu (SHIB) برای تجارت در پلتفرم خود فهرست شده است و رقیب محبوب خود Robinhood را در فهرست توکن ها شکست داده است.

Shiba Inu اکنون در Public معامله می شود

از زمانی که Public در سال 2019 وارد تجارت شد ، میلیون ها سرمایه گذار را قادر به سرمایه گذاری در سهام و صندوق های قابل مبادله (ETF) کرد. با این حال ، در اوایل ماه اکتبر ، به افرادی مانند Rohinbood پیوست تا گزینه ای را برای سرمایه گذاران برای تجارت 10 ارز دیجیتال در آن زمان ، از جمله بیت کوین ، اتر ، Dogecoin ، Litecoin و دیگران ، راه اندازی کند.

Shiba Inu در حال حاضر جدیدترین ارز رمزنگاری شده است که روی این پلتفرم راه اندازی شده است و به سرمایه گذاران بیشتر (به استثنای ساکنان نیویورک) امکان دسترسی به توکن های مربوط به سگ را می دهد ، که در چند روز گذشته خبرساز شد. خدمات اعدام و نگهبانی برای Shiba Inu و سایر ارزهای رمزنگاری شده روی این پلتفرم توسط Apex Crypto ارائه می شود.

وقتی فهرست Robinhood

جامعه SHIB مشتاق است که توکن را در پلت فرم معاملاتی محبوب Robinhood ذکر کند. به تازگی ، طوماری در Change.org برای Robinhood برای لیست Shiba Inu افتتاح شده است ، و در حال حاضر ، 282،312 نفر امضا کرده اند ، و تنها 17،688 جای برای 300،000 هدف امضا باقی مانده است. حتی با وجود این درخواست فزاینده از دارندگان SHIB ، Robinhood هنوز تأیید نکرده است که این توکن در پلت فرم خود فهرست می شود.

در 18 اکتبر ، SHIB به دنبال شایعه ای مبنی بر اینکه Robinhood قصد دارد آن را فهرست کند ، به طور مختصر افزایش یافت. با این حال ، بعد از اینکه پلتفرم معاملاتی گفت: “آنها هیچ اطلاعی در مورد SHIB یا سکه های آینده دیگر نداده اند”. در همین حال ، SHIB راه خود را برای مبادلات بیشتر از جمله Coinbase ، BTCTurk و ZebPay باز کرده است.

در زمان نگارش این مقاله ، SHIB در CoinMarketCap با 0.00002781 دلار معامله می شد که در نمودار 24 ساعته 0.22 decrease کاهش داشت. SHIB با سقف بازار 10.9 میلیارد دلاری به عنوان بیستمین ارز رمزنگاری شده بزرگ رتبه بندی شد.