منو سایت

Shiba Inu: یک نیروی سازنده در آینده بازی

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • SHIB در حال تقویت پیشینه خود با کار در صنعت بازی است.
  • قیمت Shiba Inu افزایش یافته است، زمانی که در حوزه بازی تقویت شود، محکم تر می شود.
  • یک NDA با استودیوی AAA، یک نام پیشرو در بازی، امضا شد.
  • ویلیام دیوید ولد به عنوان مشاور پروژه کاملاً غیرمتمرکز خدمت خواهد کرد.

شیبا اینو، که معمولا به عنوان یکی از دو سکه میم شناخته می شود، در ابتدا جدی گرفته نشد. شروع به قدم گذاشتن در حوزه‌های دیگر کرده است تا به SHIB کمک کند تا به غیر از شهرتش به عنوان یک میم کوین، ارزشی معتبر کسب کند. انتظار می رود استانداردهای جدیدی را تعیین کند و روی بازی شیبوشی کار کند و آن را روی پلتفرم های مختلف معرفی کند.

این یک بازی سنتی نخواهد بود. بلکه با تمام مزایای فناوری بلاک چین غیرمتمرکز همراه است. این به لذت های بازی اضافه می کند زیرا جدیدترین فناوری ها و تخصص AAA Studio و قدرت SHIB را در خود ادغام می کند.

شیبا اینو – از ابتدا برخاست

ظهور شیبا اینو خارق العاده بوده است. این کشور در چند سال اخیر از ابتدا بالا آمده است و اکنون قصد دارد افق های جدیدی را لمس کند. حدس و گمان هایی در مورد چگونگی گسترش آن به سایر مشاغل برای ایستادن بر روی زمینه های محکم وجود داشت. به‌ویژه یوتیوب‌برها حدس می‌زدند که Shiba Inu ممکن است یک پلتفرم بازی راه‌اندازی کند. حدس آنها درست بود و شیبا اینو اعلام کرد که به زودی یک بازی به نام شیبوشی عرضه خواهد کرد.

اگرچه در چند هفته گذشته نوساناتی در بازار ارزهای دیجیتال وجود داشته است، این بازی ثابت خواهد شد که ستونی برای شیبا اینو خواهد بود. این امر بلاک چین شیبا اینو و ارز را تقویت می کند و پشتوانه ای برای آن خواهد بود. ظهور شیبا اینو پیش بینی کننده چگونگی پیشرفت آن بود.

سرمایه‌گذاری‌های اولیه روی این کریپتو در نتیجه میم‌ها انجام شد و سپس به یک رقیب جدی برای موقعیت‌های پیشرو تبدیل شد. از آن زمان تاکنون، سرمایه‌گذاری‌ها را جذب کرده و برای ارائه و اجرای ایده‌هایی برای حمایت شرکت خود برنامه‌ریزی کرده است. ایده راه اندازی یک بازی بخشی از این طرح است. در سطور زیر بحث شده است.

قدم گذاشتن شیبا اینو به عرصه بازی

به گفته منابع رسمی، شیبا اینو به خانه های تولید بازی های مختلف نزدیک شد اما در بسیاری از جاها پرچم قرمز نشان داده شد. این استودیو AAA بود که ایده آنها را تشویق کرد و این منجر به مذاکرات بیشتر شد. پس از اتمام بحث و نهایی شدن ایده بازی، آنها یک NDA متقابل امضا کردند.

چیزی که این ایده بازی را واقعاً نوآورانه و پیشگامانه می‌سازد، پیاده‌سازی در Metaverse و NFT است. این باعث می شود که آنها اولین بازی ای باشند که در دامنه های بالا کلون دارند. به عنوان نام اصلی در تولید بازی، استودیو AAA به یک فرد اختصاصی برای نظارت بر پروژه نیاز داشت. برای این منظور هیچ تناسبی بهتر از ویلیام دیوید ولک وجود نداشت. مسئولیت فرآیند کامل از طراحی تا اجرا و فرم نهایی بر عهده Volk خواهد بود.

تجربه ولک در صنعت بازی نیازی به ذکر ندارد و او را یکی از غول های این صنعت می دانند. Volk پیشرفت بسیار خوبی دارد، که توسعه مشترک اولین بازی iOS است. این بازی تجربه بی‌نظیر او را در توسعه این بازی به ارمغان می‌آورد و آن را به یک موفقیت فوری تبدیل می‌کند.

تمرکز اصلی این بازی تلفن های همراه است و ممکن است بعداً برای سایر دستگاه ها نیز عرضه شود. پس از راه اندازی، برای اندروید و iOS در دسترس خواهد بود. از آنجایی که این یک بازی غیرمتمرکز خواهد بود، به زودی برای افزودن بیشتر در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. این به تجربه بازی اضافه می کند و اگر شخصی با استفاده از آن درآمد کسب کند، به حساب SHIB او اضافه می شود. ایده خوبی به نظر می رسد، اما تازه شروع است، به زودی ویژگی های جدیدی به آن اضافه می شود.

Shiba Inu: یک نیروی سازنده در آینده بازی 1
منبع: Pixabay

مزایای استفاده از شیبوشی

تیم توسعه در حال کار بر روی یک متاورس برای شیبوشی است که OSHIverse نام خواهد داشت. پس از آماده شدن کامل این ایده، در شیباریوم در دسترس خواهد بود. این یک ابتکار برای توسعه یک آینده “واقعی” با استفاده از متاور شیبوشی خواهد بود.

هیچ بلاک چینی روی این ایده کار نکرده است و شیبا اینو تنها بلاک چینی است که این ایده انقلابی را آزمایش می کند.

کلاهبرداری ها

احتمال کلاهبرداری به نام بازی شیبا اینو، شیبوشی وجود دارد. بیانیه رسمی تیم توسعه Shiboshi در این مورد هشدار داده است. ShibaSwap در پلتفرم های مختلف روی کلاهبرداری از کاربران کار می کند، بنابراین آنها باید از آن آگاه باشند.

مقامات Shiba Inu به صراحت اعلام کرده اند که این پروژه آنها نیست و در صورت استفاده شخصی از بازی مسئولیتی در قبال هیچ گونه خسارتی نخواهند داشت.

سخنان پایانی

Shiba Inu سرانجام در حال برداشتن یک گام فوق العاده به سمت توسعه بازی های غیرمتمرکز است. با تکمیل و عرضه این بازی، به یک ایده بی رقیب برای خود در بلاک چین تبدیل خواهد شد. انتظار می رود که به قدرت شیبا اینو بیشتر شود.