منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Shiba Inu پس از افزودن eToro و انتشار NFT 26.5 درصد افزایش می یابد

Shiba Inu پس از افزودن eToro و انتشار NFT 26.5 درصد افزایش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

• توکن شیبا اینو امروز با افزایش 0.18 درصدی در 24 ساعت بیش از 0.000008086 دلار معامله می شود.
• eToro خرید و مبادله SHIB را در بستر خود می پذیرد.

ارزهای رمزنگاری شده دوران بسیار جالبی را پشت سر می گذارند ، زیرا در حال حاضر افزایش آنها اجتناب ناپذیر است. از هفته گذشته توکن شیبا اینو روند صعودی را تجربه کرد که برای سرمایه گذاران امیدوار کننده به نظر می رسد.

ارزش SHIB در حال افزایش است زیرا توکن های محبوب مانند بیت کوین در مسیر رسیدن به بالاترین سطح خود هستند. اگرچه شدت صعودی در BTC و ETH وجود دارد ، اما آنها نیز با افت قریب الوقوع روبرو هستند. به طور مشابه ، SHIB برای یک هفته 26.5 درصد افزایش داشته است ، اما به طور بالقوه می تواند به سمت سقوط احتمالی حرکت کند.

شیبا اینو ارزش خود را بازیابی کرده است

شیبا اینو

Shiba Inu بازار جالبی را نشان می دهد و عملیات آن از ابتدای آگوست افزایش یافته است. حجم رمزنگاری شده روزانه 600 میلیون دلار در حجم عملیات خود با رقمی نسبتاً ساده باقی می ماند.

ShibaSwap ، مبادله بومی SHIB ، میزان مشارکت بسیار کمتری نسبت به سرمایه گذاران در نظر گرفته است. اما صرافی های رمزنگاری مانند Huobi Global ، HitBTC ، Binance و Hotbit مسئول حجم معاملات جدید ارائه شده توسط توکن هستند. SHIB-USDT هنوز در لیست موارد دلخواه قرار دارد ، اگرچه از ارزش این توکن سود نبرده و به آن آسیبی نرسیده است.

سرمایه گذاران اغلب تعجب می کنند که آیا Shiba Inu می تواند به قیمت بالایی برسد که قبل از سقوط در ماه مه به آن رسیده بود. با این حال ، ارزش توکن در حال حاضر 14.063.029.6 درصد نسبت به ارزش آن در 9 ماه قبل افزایش یافته است.

چرا افزایش SHIB رخ می دهد؟

دلایل متعددی برای علاقه مندان به رمزنگاری وجود دارد که فکر می کنند ظهور Shiba Inu به صورت ارگانیک اتفاق می افتد. با این حال ، نظریه های دیگر نشان می دهد که این توکن با پذیرش NFT مانند کارت های معاملاتی OpenSea شهرت یافته است. این توکن در تلاش است بازار توکن های غیرقابل تعویض را بهبود بخشد و به نظر می رسد که موفق بوده است.

اقدامات ShibaSwap باعث شده سرمایه گذاران در هفته های اخیر در مورد آن صحبت کنند. اخیراً ، یک توسعه دهنده SHIB تأیید کرد که پاداش های هفتگی ShibaSwap برای مشتریان جدید حذف می شود.

توقف پاداش در ShibaSwap سرمایه گذاران را ناامید کرده است ، اما آنها باید درک کنند که این یک اقدام اجباری است که کارکنان باید انجام دهند. این امر به این دلیل رخ می دهد که پاداش های اعطا شده به کاربران باید به صورت دستی محاسبه شود. با این حال ، این نشان می دهد که سیستم ShibaSwap قدیمی است زیرا پاداش ها باید به طور خودکار داده شوند.

با کنار گذاشتن سیستم ShibaSwap ، اکنون کاربران پلت فرم eToro می توانند توکن های Shiba Inu خود را خریداری کنند. این تصویب جدید مبادله رمزنگاری می تواند برای صعود این توکن در هفته های آینده بسیار مهم باشد.