منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Shiba Inu در فهرست دیگری برای مبادله در هند قرار می گیرد

Shiba Inu در فهرست دیگری برای مبادله در هند قرار می گیرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • اسب شاخدار هندی، CoinCDX شیبا اینو را فهرست می کند.
  • تقاضای بالا باعث می‌شود تا فهرست صرافی سکه میم شود.
  • CoinCDX دومین صرافی در هند است که SHIB را فهرست می کند.

یونیکورن کریپتو هند، CoinDCX، memecoin محبوب Shiba Inu را در بازار خود فهرست کرده است و به سرمایه‌گذاران خرده‌فروش در پلتفرم اجازه می‌دهد به آلت‌کوین پرطرفدار دسترسی داشته باشند.

CoinDCX یکی از صرافی‌های پیشرو در حوزه ارزهای دیجیتال هند است و فهرست قاتل Dogecoin را در روز جمعه در میان بسیاری از ابهامات نظارتی که کریپتو هند با آن مواجه است، تکمیل کرد.

شایان ذکر است که در میان موضع سخت مقامات در برابر کریپتو در هند، جامعه کریپتو در جامعه انعطاف پذیر باقی مانده است زیرا سرمایه گذاران هندی میلیون ها دلار حجم معاملات روزانه را در صرافی های مختلف تولید می کنند.

چرا CoinDCX Shiba Inu را فهرست کرد؟

چند هفته پیش شیبا اینو به یکی از پرمعامله ترین دارایی های رمزنگاری تبدیل شد، زمانی که قیمت آن به بالاترین حد خود رسید.

صرافی اعلام کرد که Shiba Inu را در فهرست یک فهرست کرده است پست توییتر، که طبق گزارش ها از تقاضای بالای سکه الهام گرفته شده است. این صرافی آخرین صرافی است که تجارت SHIB را به روی توده‌های خرده‌فروشی باز می‌کند، زیرا سرمایه‌گذاران تمایل زیادی به ارز دیجیتال نشان داده‌اند.

قبل از اینکه Shiba Inu برای سرمایه‌گذاران خرده‌فروش در دسترس قرار گیرد، فقط روی پلتفرم در حالت تجارت فقط در CoinDCX Pro حرفه‌ای در دسترس بود. قبل از CoinDCX، ZebPay – قدیمی‌ترین صرافی ارزهای دیجیتال هند، حدود یک ماه پیش پشتیبانی از Shiba Inu را اضافه کرد.

CoinCDX اولین اسب شاخدار هندی است، پس از جمع آوری 90 میلیون دلار در دور سرمایه گذاری به رهبری B Capital، یک صندوق سرمایه گذاری خطرپذیر که توسط شرکت فیس بوک ایجاد شده است.

در زمان انتشار، Shiba Inu با قیمت 0.00005157 دلار معامله می شود که کاهش -1.4 درصدی در ارزش خود در 24 ساعت گذشته (CoinGecko) دارد.

بسیاری حدس می زنند که memecoin به زودی در فهرست Robinhood، یک برنامه تجاری خرده فروشی محبوب در ایالات متحده، قرار خواهد گرفت. با این حال، هیچ تایید رسمی ارائه نشده است.