منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Shiba Inu به ATH جدید می‌پیوندد، به فهرست 10 ارز دیجیتال برتر می‌پیوندد، بعد از Doge چه می‌شود؟

Shiba Inu به ATH جدید می‌پیوندد، به فهرست 10 ارز دیجیتال برتر می‌پیوندد، بعد از Doge چه می‌شود؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • شیبا اینو به 10 ارز دیجیتال برتر تبدیل شد.
  • سرمایه گذاران معتقدند شیبا همچنان در فهرست رابینهود رشد خواهد کرد.
  • شیبا ممکن است Doge را به عنوان بهترین رمزارز میم برکنار کند.

میم کوین Shiba Inu دوباره مرزهای جدید را شکست، به قیمت بالای تمام زمان ها رسید و در بین 10 ارز دیجیتال برتر جای گرفت.

پس از اینکه قاتل Dogecoin، همانطور که اغلب به آن اشاره می شود، از سقوط فلش ​​اخیر شانه خالی کرد، به رشد خود ادامه داد. قیمت شیبا اینو در چهار روز گذشته بیش از 133 درصد افزایش یافته است.

تا کنون در ماه اکتبر، SHIB بیش از 650 درصد افزایش یافته است زیرا گسترده ترین عرضه در گردش را در صنعت ثبت کرده است. در حال حاضر با قیمت بالای تاریخ 0.00006856 دلار به ازای هر توکن است.

شیبا پس از اینکه برای مدت کوتاهی از ارزش بازار Dogecoin و USD Coin پیشی گرفت، راه خود را برای قرار گرفتن در بین 10 ارز دیجیتال برتر (شماره 9) پیدا کرد. در زمان انتشار، ارزش بازار Shiba به 33,554 دلار (CoinGecko) می رسد، در حالی که ارزش بازار Doge حدود 32,010 دلار است.

این اولین باری است که شیبا اینو وارد 10 سکه برتر رتبه بندی شده بر اساس ارزش کل بازار می شود.

سرمایه‌گذاران هنوز خوشبین هستند که شیبا اینو به افزایش خود ادامه دهد، چه اتفاقی برای Dogecoin می‌افتد؟

گمانه زنی ها بر سر شایعات مبنی بر اینکه رابینهود SHIB را به پیشنهادات مرتبط با رمزنگاری خود اضافه خواهد کرد، همچنان ادامه دارد، زیرا بازار عمومی معتقد است که این سکه به افزایش خود ادامه خواهد داد. در صورتی که سفارشات به انباشته شدن ادامه دهند، این افزایش ادامه خواهد داشت زیرا با هیچ مانع مقاومتی قابل تشخیصی روبرو نیست.

با این حال، بازار در حال حاضر افزایش گسترده‌تری را نشان نمی‌دهد: Dogecoin بیش از 8 درصد در 24 ساعت گذشته با قیمت زیر 0.24 دلار کاهش یافته است. اگر Shiba Inu به روند صعودی خود در 24 ساعت گذشته ادامه دهد و Dogecoin نتواند با حرکت صعودی خود مطابقت داشته باشد، Shiba Inu ممکن است جایگاه خود را بالاتر از Dogecoin با ارزش کل بازار تثبیت کند و آن را به بهترین رمزارز میم در بازار تبدیل کند.