منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Shiba Inu به نقطه عطف 1 میلیون دارنده می رسد

Shiba Inu به نقطه عطف 1 میلیون دارنده می رسد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تفکیک TL;DR:

  • SHIB از 1 میلیون دارنده عبور کرده است.
  • این سکه در چندین صنعت پذیرفته شده است.
  • جامعه شیبا اینو علیرغم افت اخیر آلتکوین همچنان به آن اطمینان دارد.

شیبا اینو نمی تواند از تیتر اخبار دور بماند. سکه میم سوپراستار عبور کرده است 1 میلیون دارنده امروز، نقطه عطفی است که تنها چند سکه تاکنون به آن دست یافته است. این به خاطر جامعه بزرگی است که عمیقاً به پتانسیل بلندمدت میم کوین اعتقاد دارند.

رشد عظیم SHIB از اوایل سپتامبر، بسیاری از سرمایه گذاران جدید کریپتو را وارد بازار کرده است. جامعه Shiba Inu یا ارتش SHIB (آنطور که دوست دارند خود را بخوانند) یک طرز فکر قوی HODL نشان داده است، زیرا آلتکوین فروش قابل توجهی در بازار نزولی نوامبر تجربه نکرد.

شیبا اینو به نقطه عطف 1 میلیون دارنده می رسد 1

شیبا اینو همیشه در کانون توجه است

شیبا اینو یکی از 5 ارز دیجیتال پرطرفدار در توییتر، حتی در محبوبیت و مشارکت جامعه از سکه های بزرگی مانند اتریوم و کاردانو پیشی گرفت. تعداد دارندگان Shiba Inu در سه ماهه سوم امسال به طور قابل توجهی افزایش یافت. قیمت SHIB در ماه اکتبر بیش از 900 درصد افزایش یافت که باعث ایجاد “FOMO” گسترده در بین سرمایه گذاران شد.

اگرچه آلتکوین در 7 روز گذشته 10 درصد کاهش یافته است، اما از ماه اوت تا کنون بیش از 1000 درصد افزایش یافته است. جامعه همچنین اصطلاح “مم کوین” را رد می کند زیرا آنها بر این باورند که پذیرش گسترده و محبوبیت گسترده این رمزارز آن را به یک سکه با تراشه آبی تبدیل کرده است.

SHIB در سراسر صنعت پذیرفته شده است

در 2 ماه گذشته پذیرش گسترده تری از SHIB وجود داشته است. زنجیره سینماهای آمریکایی، AMC Theaters از اوایل سال 2022 این سکه را به عنوان پرداخت می‌پذیرد. تعدادی از رستوران‌ها در سراسر اروپا و آمریکای جنوبی شروع به پذیرش SHIB به عنوان پرداخت کرده‌اند.

ماه گذشته، یک شرکت بزرگ املاک در آرژانتین نیز شروع به پذیرش سکه برای خرید و اجاره ملک کرد. این آلتکوین همچنین اولین فهرست خود را در کره جنوبی و سنگاپور در این هفته به دست آورد.

حتی آلت‌کوین‌های اصلی مانند کاردانو، سولانا یا حتی دوج‌کوین نیز چنین استقبال و محبوبیت سریعی را ندیده‌اند. همچنین شیبا اینو فقط دو سال دارد. بنابراین، این یک رشد واقعا استثنایی برای هر ارز دیجیتال است.

حمایت مستمر جامعه SHIB کلید این به اصطلاح «مم سکه» بوده است. جامعه در چند ماه اخیر شاهد بررسی‌ها، شایعات و وعده‌های جعلی زیادی بوده است. کراکن تقریباً 4 هفته پیش قول داده بود که Shiba Inu را لیست کند اما هنوز موفق نشده است. شایعات رابینهود نیز باعث ناامیدی سرمایه گذاران شد.

با این حال، جامعه نسبت به سکه، که تعداد دارندگان شیبا اینو را افزایش می دهد، قوی و مطمئن است.