منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ShareRing “رویدادهای ساده NFT” را منتشر می کند، یک ابزار رایگان برای سازماندهی رویدادها

ShareRing “رویدادهای ساده NFT” را منتشر می کند، یک ابزار رایگان برای سازماندهی رویدادها

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

ShareRing راه‌اندازی «رویدادهای ساده NFT» را برای استفاده رایگان در برنامه تلفن همراه ShareRing خود اعلام کرده است.

با توجه به الف توییتShareRing گفت که کاربران اکنون می توانند آزادانه برنامه را در دستگاه های iOS و Android خود دانلود کرده و آن را کاوش کنند. راه‌حل مدیریت رویدادها ویژگی‌هایی را که قبلاً در برنامه تلفن همراه ShareRing قابل دسترسی هستند، از جمله Access Event، NFT Space، Dashboard Admin و Consumer App یکپارچه می‌کند.

قابل ذکر است که این محصول از مزایای NFTها، یک راه حل مفید مبتنی بر بلاک چین بهره می برد. برخلاف ارزهای دیجیتال، پروتکل‌های NFT به کاربران اجازه می‌دهند آیتم‌های منحصربه‌فردی با منشأ بلاک چین ایجاد کنند. برنامه ShareRing لنگر رویدادهای ساده NFT است و در سه ماهه اول سال 2022 به دنبال هارد فورک بلاک چین ShareLedger راه اندازی شد.

ShareRing در مقابل ویژگی جدید

علاوه بر تکمیل راه حل های اصلی شرکت، شناسه ShareRing و ShareRing Vault، برنامه مبتنی بر موبایل میزبان چندین ویژگی ShareRing دیگر است، همانطور که در بالا ذکر شد. تعداد این محصولات در حال حاضر افزایش یافته است و شامل رویدادهای ساده NFT می شود.

به گفته این شرکت، این ویژگی به کاربران امکان می دهد رویدادهای سفارشی شده را ایجاد و مدیریت کنند. رویدادهای ساده NFT برای سازماندهی و مدیریت رویدادهای کوچک تا متوسط ​​است. مهمتر از همه، این محصول با استفاده آسان برای همه کاربران در سراسر جهان آزادانه در دسترس خواهد بود.

ShareRing را منتشر می کند "رویدادهای ساده NFT"، یک ابزار رایگان برای سازماندهی رویدادها 1

با این حال، آنچه در مورد راه حل جذاب است، سطح حریم خصوصی، انعطاف پذیری و امنیت آن است. از آنجایی که برنامه به صورت زنجیره ای مستقر است، به طور پیش فرض، داده های آپلود شده خصوصی و ایمن باقی می مانند. در عین حال، سطح بالایی از شفافیت وجود دارد که هم برای میزبان و هم برای مهمانان مفید است.

استفاده از Simple NFT Events نیز ساده است. پس از دانلود و نصب اپلیکیشن در iOS یا اندروید، کاربران می توانند هر یک از سه نقش ارائه شده را انتخاب کنند. آنها می توانند میزبان باشند، یعنی سازمان دهنده و مدیر رویداد که وظیفه تعیین نقش ها را دارد. به عنوان میزبان، آنها می توانند نقش هایی را به دربان اختصاص دهند که در حضور مهمانان اسکن می کند و شرکت کنندگان یا یک مهمان، یعنی بازدیدکنندگان را مدیریت می کند.

پس از راه اندازی، میزبان می تواند مجموعه NFT را برش دهد و آنها را به صورت جداگانه برای مهمانان به عنوان بلیط ارسال کند. همچنین گزینه مناسبی برای ارسال انبوه آنها برای مهمانان وجود دارد. این بلیط های NFT به عنوان مجوز برای حضور در رویداد استفاده می شود. مهمانان حاضر می‌توانند همه این NFT‌ها را به عنوان یادگاری نگه دارند.

مزیت اصلی محصول در مدیریت رویدادها این است که میزبان می تواند در حین پرواز از تعداد مهمانان حاضر مطلع شود. علاوه بر این، سطوح بالایی از امنیت و حریم خصوصی برای مهمان، دربان و میزبان تضمین شده است.