منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ShareRing برای حمایت از دسترسی بدون اصطکاک به خدمات گام برمی دارد

ShareRing برای حمایت از دسترسی بدون اصطکاک به خدمات گام برمی دارد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

آخرین ادغام CosmWasm اولین قدم از چندین مرحله دیگر است که ShareRing، یک اکوسیستم بلاک چین هویت دیجیتال، برای دسترسی بدون اصطکاک به کالاها و خدمات انجام می دهد. این ادغام جدید به عملکرد قراردادهای هوشمند پیشرفته، قابلیت همکاری متقابل زنجیره ای و انعطاف پذیری بیشتر در اجرای قراردادهای هوشمند در ShareLedger منجر می شود.

طی چهار هفته آینده، تیم مجموعه‌ای از وبلاگ‌ها را به اشتراک می‌گذارد که CosmWasm، Smart Contracts و ShareLedger را پوشش می‌دهد. این به‌روزرسانی اخیر اولین نسخه از چندین نسخه دیگر است و مقدمه‌ای است برای ShareLedger که CosmWasm را ادغام می‌کند، و سفر ShareRing به آینده دیجیتالی یکپارچه.

Web2 عمدتاً بر تمرکز، راحتی بیشتر و انعطاف بیشتر هنگام تسهیل دسترسی به کالاها و خدمات متمرکز شده است. این چشم انداز مملو از شکاف های قابل توجهی در حریم خصوصی، امنیت و کنترل بود و در عین حال پراکنده بود. همانطور که در این اطلاعیه توضیح داده شد، ShareRing قرار است ShareLedger را به عنوان گزینه اصلی معماران Web3 برای افزایش دسترسی به کالاها و خدمات قرار دهد و در عین حال اصطکاک موجود در اکوسیستم web2 را از طریق استفاده از اعتبارنامه‌های قابل تأیید، NFT و توکن‌های Soulbound کاهش دهد.

در پیشرفت به سمت هدف اصلی تمرکززدایی برای حمایت از دسترسی بدون اصطکاک به کالاها و خدمات، CosmWasm اولین گام برای دستیابی به این چشم انداز است.

اکنون، نه تنها توسعه‌دهندگان نرم‌افزار می‌توانند قراردادهای هوشمند غیرقابل تغییر و برگشت‌ناپذیر خود را در ShareLedger پیاده‌سازی کنند، بلکه هدف CosmWasm اطمینان از قابلیت اطمینان زنجیره‌ای و بهبود قابلیت همکاری بین قراردادهای هوشمند است، زیرا آنها قادر به اجرای چندین زنجیره هستند.

ShareRing در مقابل کاربران

همانطور که قبلاً گزارش شد، هدف ShareRing حذف اصطکاک غیر ضروری در سراسر جهان است و هویت های دیجیتال وسیله ای قابل دوام است که ممکن است به انجام این امر کمک کند.

تیم بوس، مدیر عامل ShareRing، قبلاً اعلام کرده بود که طی سال‌ها، روندی برای شرکت‌های بزرگ وجود داشته است که داده‌های بیشتری را در مورد کاربران در انبار داده خود میزبانی می‌کنند تا به شما «خدمات بهتر» ارائه کنند.

“اما به عنوان یک کاربر، شما هنوز هم باید هر بار که با یک شرکت جدید ثبت نام می کنید، تمام اطلاعات شخصی خود را در اختیار آنها قرار دهید. و اغلب اوقات، یک هکر به این اطلاعات دسترسی پیدا می‌کند و آن را درز می‌کند (یا می‌فروشد).

این مسائل امنیت داده و حریم خصوصی یکی از مشکلات اصلی است که ShareRing قصد دارد به آن رسیدگی کند. “مسئله ای که در عصر Web2 اینترنت به وجود آمده است و منجر به از دست دادن استقلال داده های شخصی ما شده است.”

بدون توانایی مدیریت موثر هویت دیجیتالی و ردپای خود، حقوق شما برای حفظ حریم خصوصی و مالکیت داده ها اساساً در اختیار اشخاص ثالث است.

داده‌های خودمختار از زمان آغاز به کار، هسته اصلی دیدگاه و فلسفه ShareRing بوده است، و با «تصور مجدد» نام تجاری ShareRing، این شرکت می‌گوید که اکنون در خط مقدم قرار دارد که چگونه ShareRing دسترسی یکپارچه را در نظر می‌گیرد. هویت دیجیتال برای Web3

با این حرکت، کاربران می‌توانند هویت دیجیتالی قابل تأیید خود را ایجاد کنند (شناسه اشتراک‌گذاری)، اعتبار و دارایی‌های خود را در خزانه ShareRing ذخیره کنند و ردپای دیجیتالی خود را مدیریت کنند. همه اینها از طریق برنامه قابل دسترسی است.

آخرین برند آنها بازتابی از دیدگاه ShareRing برای جهانی است که “بر پایه اعتماد ساخته شده است، جایی که هویت های دیجیتال دسترسی بدون اصطکاک به خدمات و کالاها را به شیوه ای قابل تایید فراهم می کند.”