منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ShareMine AI یک استخراج رمزنگاری سبز و ایمن را ترویج می کند

ShareMine AI یک استخراج رمزنگاری سبز و ایمن را ترویج می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

• بنیانگذار ShareMine ، جیمی لی قول می دهد استخراج رمزنگاری تمیز و باز.
• شرکت معدنی اکولوژیکی می خواهد استخراج رمز چیا را ترویج دهد.

یکی از گرایش هایی که در حال حاضر استخراج رمزنگاری را درگیر کرده است ، مدل زیست محیطی است که توسط ایلان ماسک ترویج شده است. به تازگی ، مدیرعامل تسلا ، با خالق توییتر ، جک دورسی ، در مورد استخراج BTC و تأثیر آن بر محیط صحبت کرد. بر اساس این بحث ها در مورد استخراج BTC ، پروژه شورای استخراج بیت کوین متولد شد.

استخراج مضر BTC باعث شده بود که بسیاری از علاقه مندان به رمزنگاری ، هوش مصنوعی ShareMine را ایجاد کنند. سرمایه این شرکت بیش از 10 میلیون دلار است. ShareMine با Huawei ، Alibaba و شرکت معتبر Seagate همکاری کرده است.

ShareMine چیست و چگونه می تواند استخراج رمزنگاری را بهبود بخشد؟

استخراج رمزنگاری

ShareMine در اوایل سال 2021 ایجاد شد و در ماه جولای از سنگاپور شروع به کار کرد. شرکتی که قصد دارد استخراج رمزنگاری را تغییر دهد توسط هربرت سیم و جیمی لی پشتیبانی می شود. این شرکت قصد دارد محدودیت های استخراج رمزنگاری را بشکند و اجازه دهد هر کسی در جهان از آن استفاده کند.

به گفته هربرت سیم ، بنیانگذار این شرکت ، ShareMine وعده می دهد که در اختیار معدنچیان تازه کار و متخصصان رمزنگاری قرار گیرد. این پروژه وعده می دهد که سازگار با محیط زیست ، ایمن و آسان برای استفاده از هر دستگاهی است که برای رمزگشایی آماده شده است.

ShareMine به سیستم انرژی پاک تولید شده از انرژی خورشیدی و برق آبی ملحق می شود. این شرکت همچنین قصد دارد از انرژی باقیمانده استفاده مجدد کند ، بنابراین فعالیتهای استخراج رمزنگاری آن متوقف نمی شود.

با استفاده از ShareMine ، مشتریان می توانند رمزهای مختلف ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین یا دیگر آلت کوین های جدید را در بازار رمزگشایی کنند. کل فرآیند استخراج از وب سایت ShareMine انجام می شود تا از 100 درصد زیست محیطی بودن آن اطمینان حاصل شود.

ShareMine استخراج معدن چیا را تقویت می کند

ShareMine از تعجب کاربران شرکت کننده در پروژه خود دست برنمی دارد زیرا حتی اجازه استخراج Chia را نیز می دهد. کار استخراج چیا از طریق بلاک چین ابر چیا انجام می شود که از طرح اثبات کار استفاده می کند.

لازم به یادآوری است که استخراج Chia از فضای ذخیره سازی هارد دیسک استفاده می کند و نه از انرژی موجود در دستگاه. برای ShareMine ، این عالی است که چیا مدت هاست که معدن پاک را ترویج می کند ، و به همین دلیل است که آنها می خواهند از آن استفاده کنند.

از جمله مزایایی که ShareMine با Chia می دهد ، استخراج رمزنگاری این است که آنها دارای ماشین های لنگر هستند. به این ترتیب ، کاربران می توانند قدرت هش گسترده تری داشته باشند و از مصرف زیاد کامپیوترهایشان جلوگیری کنند. با این حال ، به گفته یکی از بنیانگذاران سیم ، ShareMine کمیسیون می گیرد ، اگرچه مقرون به صرفه و شفاف است.

پروژه ShareMine در حال شهرت است و چندین طرفدار استخراج BTC مشتاق پیوستن به آن هستند. سال 2021 ممکن است با یک مزرعه معدن بزرگ به پایان برسد که مهمترین نشانه های بازار مانند بیت کوین یا چیا را تأمین می کند.