منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • SEC هشدار رسمی سرمایه گذاران را در مورد خطرات تجارت کریپتو صادر می کند

SEC هشدار رسمی سرمایه گذاران را در مورد خطرات تجارت کریپتو صادر می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) هشداری رسمی برای سرمایه گذاران نسبت به سرمایه گذاری در دارایی های رمزنگاری شده که ممکن است با قوانین ایالات متحده مطابقت نداشته باشد، صادر کرده است. این به دنبال چندین پرونده قضایی است که تنظیم کننده علیه چهره های برجسته، مانند جاستین سان از ترون، و حمایت کنندگان مشهور مختلف مطرح کرده است. این هشدار همچنین ماهیت سوداگرانه و بی ثبات بازار کریپتو را به اضافه اقدامات اخیر علیه این صنعت نشان می دهد. SEC همچنین از سرمایه گذاران خواسته است که احتیاط کنند و ورود خود را به این بازار به دقت ارزیابی کنند.

SEC یک هشدار رسمی به سرمایه گذاران رمزارز صادر می کند

سرمایه‌گذار کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) به سرمایه‌گذاران بالقوه در مورد ریسک‌های مرتبط با سرمایه‌گذاری در دارایی‌های کریپتو هشدار داد. بیانیه رسمی منتشر شده توسط آژانس خاطرنشان می کند که سرمایه گذاری در اوراق بهادار دارایی های رمزنگاری شده می تواند بسیار بی ثبات و سوداگرانه باشد. علاوه بر این، هشدار داد که پلتفرم‌هایی که برای خرید، فروش، استقراض یا قرض دادن این اوراق استفاده می‌شوند، ممکن است حمایت‌های لازم برای محافظت از سرمایه‌گذاران را ارائه ندهند. این هشدار به دنبال مجموعه ای از اقدامات اجرایی علیه شرکت های فضایی مختلف است.

هشدار SEC بر «خطر ضرر» برای سرمایه‌گذاران تکی تأکید کرد و اشاره کرد که هر کسی که به دنبال سفته‌بازی با سرمایه‌گذاری‌های کریپتو است باید فقط پولی را در معرض خطر قرار دهد که می‌تواند به طور کامل از دست بدهد. همچنین هشدار داد که برخی از شرکت‌هایی که چنین سرمایه‌گذاری‌هایی را ارائه می‌کنند ممکن است از قوانین فدرال اوراق بهادار پیروی نکنند، که به طور بالقوه سرمایه‌گذاران خرد را به روی کلاهبرداران و زیان‌های ویرانگر باز می‌کند. این اخطار در زمانی بحرانی است که SEC در حال نزدیک شدن به پایان اختلاف حقوقی دو ساله خود با ریپل است و نشان می‌دهد که اقدام قاطعانه‌ای علیه نهادهای درگیر در فضای دارایی دیجیتال انجام می‌دهد.