منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • SEC مانع از کمک معامله گران XRP به ریپل می شود

SEC مانع از کمک معامله گران XRP به ریپل می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

SEC دادخواستی را برای جلوگیری از هرگونه تلاش برای شهادت دارندگان XRP به دادگاه ارسال کرده است. دعوای حقوقی بین آژانس و ریپل در جریان بوده است، البته کمتر مورد بررسی رسانه ها قرار گرفته است. با این حال، در یک تغییر جدید، کمیسیون از دادگاه خواسته است تا از دارندگان XRP و وکیل جان دیتون برای دخالت در پرونده عبور کند.

دارندگان XRP از از دست دادن سود ابراز تاسف می کنند

در سندی که آژانس به دادگاه ارسال کرد، از دادگاه خواست تا بیش از 1000 دارنده توکن و دیتون را به عنوان آمیسی کوریا اعطا نکند. این کلمه به طور کلی به عنوان دوستان دادگاه تعبیر می شود، به این معنی که افراد زیر دسته می توانند در هر موردی کمک کنند. در این زمینه، دارندگان XRP و وکیل می توانند در رابطه با اطلاعات ضروری و بینش به دادگاه کمک دقیقی ارائه کنند.

قابل ذکر است، اطلاعاتی که طرفین در اختیار دادگاه قرار می دهند ممکن است به ریپل در شکایت خود کمک کند. در سوگندنامه‌ای که دیتون می‌گوید دارد، بیش از 3000 دارنده XRP ذکر کرده‌اند که به دلیل طولانی شدن دعوای حقوقی بین شرکت و SEC ایالات متحده، سود خود را از دست داده‌اند. در سوگند نامه، اکثر معامله گران ذکر کرده اند که قصد دارند به جای سرمایه گذاری، از توکن ها برای سایر خدمات استفاده کنند.

دیتون استفاده SEC از قانون را زیر سوال می برد

سند جدید مدعی است که معامله گران تلاش می کنند خارج از چارچوب قانونی حرکت کنند. این آژانس همچنین مدعی شده است که رئیس سابق این نهاد در زمان ریاستش تهدیدهای دیتون را تحمل کرده است. طبق شواهد موجود، گفته می‌شود که دیتون ادعا کرده است که به رئیس سابق سیلی خواهد زد. با توجه به اینکه بازرگانان و وکیل هنوز وضعیت آمیزی خود را به عهده می گیرند، باید به طور رسمی به این اعتراض رسیدگی کنند.

در همین حال، ادعاهایی مبنی بر عدم سازگاری آژانس در استفاده از قانون تا کنون وجود داشته است. دیتون چند روز پیش اشاره کرد که XRP در گردش هنوز فروخته و خریداری می شود. وی خاطرنشان کرد: متهمان همچنان مجاز به فروش ژتون های موجود هستند. اگر نتیجه پرونده علیه ریپل تغییر کند، دیگر توکن‌های ایجاد شده در تصویر مشابه با XRP با خشم قانون مواجه خواهند شد.