منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • SEC به دنبال احضاریه برای بررسی آزمایشگاه Terraform مستقر در سنگاپور است

SEC به دنبال احضاریه برای بررسی آزمایشگاه Terraform مستقر در سنگاپور است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • کمیسیون امنیت و مبادله ایالات متحده به دنبال احضاریه ای برای بررسی Terraform است.
  • Terraform SEC را به دلیل صدور غیرقانونی احضاریه برای مدیر عامل خود سرزنش می کند.

کمیسیون امنیت و تبادل ایالات متحده (SEC) بررسی دقیق خود را در آزمایشگاه Terraform افزایش داد. Terraform یک شرکت رمزنگاری با دفاتر در سنگاپور است. این ارزهای دیجیتال را تقلید از پایتخت های معامله شده در ایالات متحده ارائه می دهد. این تحقیق به این معنی است که نهاد نظارتی در حال تلاش برای گسترش وظایف خود در سراسر زمینه است.

روز جمعه، SEC از قوه قضائیه درخواست کرد تا حکمی به شرکت و Do Kwon صادر کند تا سوابق و مدارک را صادر کند. سازمان دیده بان در حال بررسی است که آیا پروتکل آینه ای Terraform کد را نقض می کند. این مقام مشتاق است تا مشخص کند آیا شرکت در حال فروش اوراق قرضه غیرقانونی است یا خیر. پس از اینکه Terraform آنها را از دسترسی به اطلاعات محروم کرد، آنها به احضاریه متوسل شدند.

بدون هیچ دلیل قانونی، متهمان Terraform و Kwon نتوانسته‌اند سوابق اولیه را ارائه دهند. علاوه بر این، مدیرعامل پس از دریافت دو احضاریه از کمیسیون، درخواست SEC برای شهادت را نادیده گرفته است. بخشی از بیانیه دیده بان در پرونده های ثبت شده در دادگاه فدرال در منهتن. SEC استدلال می کند که Terraform نباید مانع از تحقیقات کمیسیون شود.

آزمایشگاه Terraform SEC را به دلیل نقض قوانین به دادگاه می برد

اما در یک چرخش غیرعادی، کوون و سازمانش قبلاً آژانس را در ماه اکتبر متهم کرده بودند. او مدعی است که آنها قوانین خود را زیر پا گذاشته اند. همچنین سازمان دولتی حقوق قانونی او را زیر پا گذاشته است. او اصرار داشت که روش SEC برای صدور حکم برای او در کنفرانس ارزهای دیجیتال نیویورک غیرقانونی است.

روز جمعه، این شرکت گزارشی را منتشر کرد که سازمان دولتی را متهم کرد. از آنها به دلیل عدم رعایت مقررات خود انتقاد کرد. Terraform گفت که آژانس موفق به دریافت دستوری برای ارائه مجوز به سرویس در “Do” نشده است. در ادامه بیانیه آمده است که در صورت رعایت قانون، دادگاه حکم صادر خواهد کرد.

نوسان ایالات متحده

مقامات ایالات متحده برای تأیید صلاحیت قضایی شرکت‌های رمزنگاری بر ضمانت‌نامه‌ها تکیه می‌کنند. فرقی نمی کند که شرکت ها در داخل یا خارج از کشور باشند. مقامات همیشه ادعا می کنند که شرکت های رمزنگاری در حال شکستن این قانون هستند. پروتکل Mirror یک نوع مصنوعی از دارایی های مبادله شده در بازارهای ایالات متحده را ارائه می دهد.

تبادل امنیت ایالات متحده اسنادی می خواهد که اطلاعاتی در مورد کالاهای Terraform ارائه دهد. این مرجع علاقه مند است بداند سازمان چگونه پروتکل آینه ای خود را پیش می برد. و دارایی های دیجیتال آن. علاوه بر این، در تلاش است تا کنترل سازمان را بر توافقات سفارشی خود با مشتریان بر روی تراکنش های توکن ها برقرار کند.

علاوه بر این، نهاد نظارتی خواهان دسترسی به نمودار ارگانوگرام سازمان است. علاوه بر این، آنها خواهان سوابق تعاملات سازمان با سهامداران هستند. SEC اصرار دارد که آنها پس از ماه ها مذاکره بیهوده با Terraform به طرح دادگاه رسیده اند.

این گفتگوها بر روی تحویل ضمانت‌نامه‌ها به Kwon در ماه سپتامبر متمرکز بود. کوون حکم را زمانی دریافت کرد که از آسانسور در یک هتل پایین می رفت. او قصد داشت اظهارات خود را در جریان کنفرانس ارزهای دیجیتال بیان کند.

چند ماه پیش، کوون احضاریه ای از سازمان دولتی برای کباب کردن دریافت کرد. پس از اتمام کباب کردن، آنها از Kwon و Terraform درخواست کردند. سازمان احساس کرد که این تماس درست نبود.