منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • SEC اعلامیه Wells را برای Coinbase در مورد برنامه وام خود صادر می کند

SEC اعلامیه Wells را برای Coinbase در مورد برنامه وام خود صادر می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

:

  • SEC ایالات متحده به Coinbase هشدار داده است که برنامه خود برای Lend را متوقف کند و می گوید که این یک امنیت است.
  • تنظیم کننده تهدید کرد که در صورت نادیده گرفتن هشدار ، از صرافی شکایت خواهد کرد.

Coinbase پیشرو مبادله ارزهای رمزنگاری شده آمریکا روز چهارشنبه اعلام کرد که از کمیسیون بورس و اوراق بهادار این کشور (SEC) در خصوص برنامه وام برنامه ریزی شده خود ، اخطار Wells دریافت کرده است. تنظیم کننده از صرافی خواسته است برنامه های خود را برای راه اندازی سرویس وام دهی رمزنگاری ، بدون ذکر دلیل دقیق برای قضاوت ، متوقف کند.

اخطار ولز روشی رسمی است که تنظیم کننده به شرکت در مورد برنامه های خود برای شکایت از آنها در دادگاه اطلاع می دهد.

SEC تهدید به شکایت از Coinbase کرد

طبق Coinbase ، SEC تهدید کرد که در صورت نادیده گرفتن هشدار آنها و اقدام به راه اندازی برنامه Lend ، از آنها شکایت خواهد کرد. تنظیم کننده اشاره کرد که چنین خدماتی شامل امنیت می شود. با این حال ، آنها “نمی گویند چرا و چگونه به این نتیجه رسیده اند.”

همانطور که بورس سعی می کرد SEC را در مورد موضع خود در مورد محصول بیشتر درگیر کند ، تنظیم کننده گفت “آنها محصول وام ما را در منشور پرونده های چند دهه گذشته دیوان عالی به نام Howey و Reves ارزیابی می کنند.” کمیسیون بورس و اوراق بهادار این فرصت را به صرافی داد تا از برنامه وام دفاع کتبی کند. با این حال ، Coinbase گفت که بیهوده است زیرا آنها هنوز نمی دانند چرا SEC آن را تأیید نکرده است.

Coinbase یا می تواند وام را به طور نامحدود متوقف کند

تحت برنامه Lend ، که برای لیست انتظار باز است ، Coinbase به مشتریان واجد شرایط این امکان را می دهد که از USDC بهره بگیرند. در آن آمده است که چنین پیشنهادی به عنوان یک اوراق بهادار یا یک قرارداد سرمایه گذاری یا یک یادداشت نیست ، زیرا مشتریان فقط دارایی های خود را وام می دهند نه “سرمایه گذاری”.

بر اساس این گزارش ، Coinbase تصمیم گرفت برنامه وام را فوراً راه اندازی نکند. با این حال ، آنها به رگولاتور اطلاع دادند تا دیدگاه آنها در مورد خدمات را بشنود و اطلاعات مورد نیاز SEC را ارائه کرده اند. “اما امروز ، تنها چیزی که می دانیم این است که می توانیم یا بدون اطلاع از دلیل وام را از بازار خارج کنیم ، یا می توان از ما شکایت کرد.”