منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • SBF FTX به احزاب جمهوری خواه و دموکرات کمک مالی کرده است

SBF FTX به احزاب جمهوری خواه و دموکرات کمک مالی کرده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

بر اساس گزارش‌های کمک‌های مالی کمپین، FTX Trading Ltd. به عنوان سومین منبع مالی بزرگ برای نامزدهای دموکرات، پس از جورج سوروس بزرگ و تولیدکننده جعبه مقوایی Uline ظاهر شده است.

کمک های مالی نیز به صورت فردی توسط مدیر عامل FTX، Sam Bankman-Fried (SBF) اهدا می شود. مدیر عامل FTX در جدیدترین توییت خود گفت که از نامزدهای سیاسی حمایت می کند که از تأمین مالی بدون مجوز و جلوگیری از همه گیری ها حمایت می کنند.

SBF در ادامه توضیح داد که به عنوان بخشی از این امر، او و رایان سلامه، مدیر عامل FTX، کمپین هایی را برای دریافت رمزارز ثبت نام کردند. و بخشی از آن، از جمله میلیون ها دلار را به جمهوری خواهان سنا و مجلس نمایندگان تحویل داد. به گفته SBF، همه اینها بخشی از برنامه بود.

SBF پیشنهاد کرد که هر کسی که علاقه مند به مشارکت در ارزهای دیجیتال است، باید با مقامات منتخب خود تماس بگیرد و از اینکه آیا آنها آن را می پذیرند یا خیر، جویا شوند. FTX خوشحال خواهد شد که آنها را ثبت کند.

به عنوان یک کنار: وقتی در مورد پیشگیری از بیماری همه گیر صحبت می کنم، واقعاً منظورم است جلوگیری. ما باید برای جلوگیری از همه گیری بعدی تلاش کنیم قبل از این اتفاق می افتد، نه تحمیل دستورات محدود کننده برای این.

سام بنکمن-فرید

به نظر می‌رسد که بخش ارزهای دیجیتال هزینه‌های سیاسی خود را برای آماده‌سازی برای انتخابات میان‌دوره‌ای آتی در ایالات متحده از سر گرفته است، به این امید که با کنگره‌ای دوستانه‌تر از سرکوب‌های نظارتی محافظت کند.

مدیر اجرایی FTX Trading Ltd. یکی از اهداکنندگان برتر به GMI PAC، یکی از کمیته‌های اقدام سیاسی است که توسط تعداد فزاینده‌ای از شرکت‌ها و مدیران دارایی دیجیتال پشتیبانی می‌شود.

برنامه های SBF برای کمک به مبارزات انتخاباتی چیست؟

بنیانگذار و مدیر عامل ثروتمند صرافی ارزهای دیجیتال FTX در اوایل سال جاری گفت که قصد دارد بین 100 میلیون دلار تا یک میلیارد دلار برای کمک به تأثیرگذاری بر کمپین های انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده در سال 2024 هزینه کند.

Bankman-Fried با بیان اینکه مقدار پولی که او ارائه می کند واقعا متغیر است و دقیقاً بستگی به این دارد که چه کسی کجا و به چه دلیلی اجرا می کند، ادامه داد. او همچنین گفت که ممکن است پول را بین گروه های مختلف تقسیم کند.

او گفت که یکی از مهم‌ترین نگرانی‌ها برای او اجتناب از همه‌گیری بعدی است که معتقد است درمان آن ده‌ها میلیارد دلار هزینه خواهد داشت. وی همچنین اظهار داشت که این یکی از گران ترین چالش هاست.

نوع دوستی مؤثر یک جنبش بشردوستانه است و SBF پیرو فداکار فلسفه آن است. میلیونر کریپتو گفته است که تمام تلاش خود را می کند تا منطقی ترین روش ها را برای انجام کارهای خوب در جهان بیابد و بخشش سیاسی خود را حول آماده سازی برای حمله اجتناب ناپذیر بیماری های همه گیر آینده متمرکز کرده است.

وقتی صحبت از سیاست به میان می‌آید، من در بخش کمپین مشارکتی چندان فعال نیستم، اما در بخش مشارکت بسیار فعال هستم. من فکر می کنم مهم است که ما در مورد پیشگیری از بیماری همه گیر صحبت کنیم. و من متخصص آن نیستم.

SBF به اقیانوس اطلس

به گفته SBF، تعداد قابل توجهی از افراد در کاپیتول هیل مشغول به کار هستند که در مورد مسائل مربوط به قانون رمزنگاری نگران هستند. افزایش تعداد افرادی که در واشنگتن دی سی از کریپتو آگاه هستند و به آن فکر می کنند، مهم ترین چیزی نیست که باید اتفاق بیفتد.

اما اتفاقاً او در آن زمینه خاص کاملاً آگاه است. در نتیجه، او مسائل مربوط به سیاست کریپتو را از منظر زمان خود به جای منابع مالی خود در نظر می گیرد. در نتیجه، او زمان قابل توجهی را در گفتگوهای روزمره در مورد سیاست ارزهای دیجیتال با مردم واشنگتن دی سی سرمایه گذاری می کند.