منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • SBF در مورد ادعاهای دستکاری شاهد صحبت می کند

SBF در مورد ادعاهای دستکاری شاهد صحبت می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

سام بنکمن فرید، از طریق وکیل حقوقی خود، اتهامات مربوط به دستکاری شاهدان را که توسط دادستان های ایالات متحده علیه او مطرح شده بود، رد کرده است. چند روز پیش، دادستان ها گفتند که رئیس سابق FTX ظاهراً با مشاور حقوقی شرکت تماس گرفته است. SBF در بیانیه از طریق وکیل قانونی خود اظهار داشت که او هیچ کاری از این قبیل انجام نداده است. علاوه بر این، او اشاره کرد که دادستان تمام تلاش خود را انجام می دهند تا او را شرور داستان بسازند.

وکیل SBF می گوید موکلش مورد توهین قرار می گیرد

وکیل حقوقی متهم، مارک کوهن، همچنین از دادگاه خواست تا به SBF اجازه دهد تا با برخی از افراد درگیر در این پرونده ملاقات کند. کوهن احساس می کند که این او را قادر می سازد تا به طور مطلوب برای دفاع خود در برابر اتهامات تقلب آماده شود. وکیل دادگستری اشاره کرد که تماس با وکیل حاضر به نمایندگی از شرکت در محدوده محدودیت های دادگاه است.

او گفت که سام بنکمن فرید فقط نگران شرکت است و می‌خواهد تمام تلاشش را برای کمک به روند ورشکستگی انجام دهد. دادستان ها قبلاً از دادگاه خواسته بودند تا پس از تماس با نماینده FTX، شرایط سخت تری را برای وثیقه او اعمال کند. اگرچه بانکمن فرید به این جرم اعتراف نکرده است، اما قرار است روز خود را در دادگاه بگذراند.

دادستان ها خواستار اجرای قوانین سختگیرانه تر در مورد متهم هستند

در ایمیلی که به وکیل FTX ارسال شد، متهم اشاره کرد که می خواهد رابطه خود را با وکیل احیا کند و امیدوار است که آنها بتوانند به یکدیگر کمک کنند. پس از اینکه دادستان ها از این اطلاعات مطلع شدند، آن را به عنوان تلاشی برای نفوذ به وکیل و تحت تأثیر قرار دادن شهادت او در جهت کمک به SBF در نظر گرفتند. اکنون دادستان از وی می خواهد که ارتباط وی با سایر کارکنان قطع شود و در صورت تمایل وی با پدرش باید حضور قانونی داشته باشد. علاوه بر این، وکیل حقوقی دولت از دادگاه می‌خواهد که مدت زمان استفاده از برنامه‌های پیام‌رسان با رمزگذاری را کاهش دهد.

این به این دلیل است که او قبلاً از چنین برنامه هایی برای تماس با افراد و حذف کپی خود از مکالمات آنها استفاده کرده بود. این پرونده اخیر اردوگاه SBF را متزلزل کرده است و نمایندگان قانونی او نسبت به تحریم های بیشتر علیه متهم محتاط هستند. کوهن خاطرنشان کرد که دولت سعی دارد از نسخه خود از گفتگو برای مجازات موکلش استفاده کند و او را بد نشان دهد. او گفت که آنها به دنبال شرایط کامل نیستند. در عوض، آنها در تلاش هستند تا زمینه خود را پیش ببرند.