منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • SBF به دنبال استفاده از بیمه نامه های FTX برای پوشش هزینه های قانونی خود است

SBF به دنبال استفاده از بیمه نامه های FTX برای پوشش هزینه های قانونی خود است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

Sam Bankman-Fried (SBF) در 15 مارس سندی را در دادگاه ارائه کرد و تلاش کرد از پوشش بیمه FTX برای پرداخت هزینه های قانونی خود استفاده کند.

بیمه‌نامه‌های مدیران و افسران (D&O) که با بیمه رلم و بیمه بیزلی برگزار می‌شود، توسط وکیل حقوقی مدیر عامل سابق FTX در درخواستی برای اجازه دادن به بیمه‌گران برای پیش‌پرداخت یا بازپرداخت هزینه‌ها و هزینه‌های دفاعی وی درخواست شد. طبق این طومار، این سیاست‌ها «خسارات جبران‌ناپذیری مانند اولویت پرداخت SBF را برای بیمه‌شدگان فردی فراهم می‌کند». به عبارت دیگر، مدیر عامل سابق بالاترین غرامت FTX را دریافت می کند.

در بخشی از این سند آمده است: «رلم و بیزلی (الف) هزینه‌های دفاعی تحت پوششی که قبلاً تحت سیاست‌های D&O متحمل شده‌اند را به آقای بانکمن-فرید بازپرداخت کنند، و (ب) هزینه‌های دفاعی تحت پوشش آینده را پیش‌برد کنند، مگر اینکه و تا زمان هزینه‌های دفاعی. دیگر تحت شرایط D&O به عنوان زیان های غیرقابل جبران واجد شرایط نیستند.

به گزارش اینوستوپدیا، به منظور محافظت از افراد در مقابل خسارات شخصی در صورت شکایت از آنها در نتیجه خدمت به عنوان مدیر یا مسئول یک شرکت تجاری یا سایر سازمان ها، بیمه مسئولیت مدیران و افسران، طبق گزارش اینوستوپدیا، هزینه های قانونی و سایر هزینه ها را نیز پوشش می دهد. مرتبط با دعوی قضایی

پاسخ‌ها یا اعتراض‌ها به این پیشنهاد باید تا 29 مارس 2023 ارائه شود. در 12 آوریل 2023، در دادگاه ورشکستگی ایالات متحده در ناحیه دلاور، در صورت لزوم جلسه رسیدگی برگزار می‌شود. Bankman-Fried از دادگاه درخواست می کند که در صورت عدم پاسخ یا اعتراض، درخواست معافیت را بدون اطلاع بعدی بپذیرد.

اقدامات قانونی SBF

وکیل SBF اظهار داشت که مدیر عامل سابق موضوع “چندین فعالیت جنایی، نظارتی، مرتبط با ورشکستگی و مدنی” از جمله هفت اقدام قانونی، سه رسیدگی نظارتی فدرال و ایالتی، پنج جلسه دادرسی مربوط به ورشکستگی و یک پیگرد کیفری است.

SBF اکنون در مجموع با 12 اتهام جنایی، از جمله چهار فقره کلاهبرداری از طریق سیم و کلاهبرداری اوراق بهادار، و همچنین چهار مورد جدید جنایی توسط قاضی فدرال که بر پرونده او در 23 فوریه نظارت می‌کند، مواجه است. محدوده نه رقم