منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Robinhood اکنون از این استیبل کوین پشتیبانی می کند

Robinhood اکنون از این استیبل کوین پشتیبانی می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

Robinhood اعلام کرده است که کاربران پلتفرم آن هم اکنون می توانند تجارت USDC، یک استیبل کوین طراحی شده توسط Circle. طبق برنامه کارگزاری، این اولین استیبل کوین است که در زمان اصلی در دسترس کاربران قرار می گیرد. در این بیانیه همچنین اشاره شده است که این پلتفرم تلاش های خود را برای افزایش تعداد در ماه های آینده تشدید خواهد کرد. Robinhood اولین بار در سال 2018 پشتیبانی از دارایی های دیجیتال را اعلام کرد و لیستی از توکن ها را به پلتفرم خود اضافه کرد.

رابینهود قصد دارد خود را در بخش کریپتو تثبیت کند

Robinhood در حال حاضر به کاربران اجازه می دهد تا حدود 17 دارایی دیجیتال را مبادله کنند، که پلتفرم با اضافه شدن اخیر، آن را به 18 تبدیل کرده است. این به‌روزرسانی زمانی که اعلام کرد تمرکز خود را بر فعال کردن تجارت دارایی‌های دیجیتال در پلتفرم خود آغاز می‌کند، نشان‌دهنده پایبندی دقیق به خط‌مشی این شرکت بود. در به‌روزرسانی جدیدی که به اشتراک گذاشته شد، یکی از مدیران اصلی شرکت اشاره کرد که سه مورد اصلی که شرکت روی آنها تمرکز می‌کند در حال رشد است.

جدا از بخش کریپتو، کارگزاری و خدمات پولی نیز شاهد افزایش در حمایت هستند. مدیر اجرایی اشاره کرد که این پلتفرم می خواهد بهترین پلتفرم تجارت کریپتو در سطح جهان باشد. همچنین می خواهد تعداد کاربران داخلی را با ارائه خدمات بی نظیر در کل بازار افزایش دهد.

USDC از نظر ارزش بازار در رتبه دوم قرار دارد

Robinhood همچنین اشاره کرده است که شاهد افزایش تماس کاربران برای استفاده از دارایی های دیجیتال بیشتر توسط این پلتفرم بوده است. این به کاربران اطمینان داده است که سوار شدن در مراحل مختلف است و با گذشت زمان، سکه های بیشتری را روی پلتفرم معرفی خواهد کرد. USDC یکی از بزرگترین استیبل کوین ها در بازار از نظر ارزش بازار است. بر اساس داده های CoinGecko، ارزش آن 50.1 میلیارد دلار است. قیمت ثابت نبوده است اما در چند هفته گذشته در حدود 1 دلار باقی مانده است.

تنها تتر از نظر استیبل کوین در بازار ارز دیجیتال بزرگتر از USDC است. با در نظر گرفتن آن، تتر حدود چهار سال قبل از معرفی USDC وارد بازار شد. تتر در حال حاضر دارای ارزش بازاری 68 میلیارد دلاری است که از زمان ناگواری اکوسیستم Terra کاهش یافته است. به گفته یکی از مدیران، جزئیات بیشتر لیست در کنفرانسی که توسط Circle در هفته آینده برگزار می شود در دسترس خواهد بود.