منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Robinhood اولین انتقال خارجی را با Dogecoin، No Shiba Inu هنوز تکمیل کرد

Robinhood اولین انتقال خارجی را با Dogecoin، No Shiba Inu هنوز تکمیل کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تفکیک TL;DR:

  • Robinhood یک انتقال آزمایشی از کیف پول خود را که به زودی راه اندازی می شود با استفاده از Dogecoin با موفقیت انجام داد.
  • این کیف پول کاربران را قادر می سازد تا ارزهای رمزنگاری شده را از پلتفرم واریز و برداشت کنند.

کیف پول رمزنگاری Robinhood در آستانه انتشار عمومی است. روز دوشنبه، Crypto CCO برای شرکت، کریستین براون، توییت کرد که آنها با موفقیت یک انتقال خارجی را از طریق کیف پول ارز دیجیتال خود انجام دادند که اکنون چند ماه است که در حال ساخت است. جالب اینجاست که این اولین انتقال آلفا از کیف پول با استفاده از Dogecoin (DOGE) انجام شد.

Robinhood اولین انتقال خارجی در Dogecoin

به گفته براون، انتقال 420.69 DOGE از کیف پول به یک آدرس خارجی که فوق العاده ارزان است، حدود 0.02 DOGE (فقط 0.005 دلار) هزینه داشت. به جز انتقال‌های درون رابین‌هود، از کاربران برای تراکنش‌ها به آدرس‌های خارجی کسر می‌شود، که اساساً هزینه‌های شبکه است که به استخراج‌کنندگانی که تراکنش‌ها را تایید می‌کنند، پرداخت می‌شود.

این توسعه ظاهرا نشان می دهد که کیف پول رمزنگاری Robinhood به زودی راه اندازی خواهد شد، اگرچه براون تاریخ دقیق آن را فاش نکرد. اپلیکیشن تجارت خرده‌فروشی تنها در سال 2018 شروع به پشتیبانی از بیت کوین و اتر کرد، اما اخیراً Dogecoin را به لیست اضافه کرده است. از آن زمان، کاربران می توانند خرید و فروش کنند اما نمی توانند برداشت یا واریز کنند.

پس از راه اندازی، کاربران در این پلتفرم شروع به ارسال و دریافت سکه به و از دیگر پلتفرم ها خواهند کرد. تا 9 نوامبر، حدود 1.6 میلیون نفر در لیست انتظار ثبت نام کردند.

هنوز SHIB وجود ندارد

علیرغم اینکه جامعه فعالانه در تلاش است شرکت را برای فهرست کردن توکن میم در پلتفرم معاملاتی خود مشارکت دهد، براون هیچ به‌روزرسانی در مورد Shiba Inu (SHIB) ارائه نکرد. تاکنون حدود 538485 نفر طومار حمایت از SHIB در بستر معاملات را امضا کرده اند.

اگرچه مشخص نیست که SHIB چه زمانی تجارت خود را در Robinhood آغاز می کند، اما این توکن همچنان از چندین پلتفرم دیگر پشتیبانی می کند. اخیرا جمینی و Binance.US جفت SHIB/USD را فهرست کرده اند. علاوه بر این، این توکن اکنون به عنوان ارز پرداخت در AMC Theatres و احتمالاً در بازار الکترونیک، Newegg استفاده می شود.