منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Ripple & Stellar با Novatti برای یک معامله استیبل کوین جدید شریک می شود

Ripple & Stellar با Novatti برای یک معامله استیبل کوین جدید شریک می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

Novatti Group، یکی از مشتریان برجسته استرالیایی ریپل، که در سال 2015 راه اندازی شد، دارد اعلام کرد که در حال توسعه یک استیبل کوین AUDC در همکاری با شرکت فین‌تک ریپل است و قصد دارد آن را در XRP Ledger مستقر کند.

در مصاحبه اخیر، پیتر کوک، مدیرعامل و مدیر عامل Novatti Group فاش کرد که پس از راه اندازی پرداخت های سریع مرزی، Stellar و Ripple برای کمک به ترویج استفاده از AUDC در شبکه های خود با یکدیگر همکاری خواهند کرد. این در حالی است که این دو غول رقیب بلاک چین هستند.

🔥 JUST IN: Novatti معاملات استیبل کوین با Stellar & XRP را اعلام کردhttps://t.co/Vs1A4EcCj2 pic.twitter.com/gz4PFZs9gF– شاعر رمزی 👑 (@1CrypticPoet) 9 ژوئن 2022

نواتی در مقابل استلار و ریپل

Novatti Group یکی از بیش از 300 شرکتی است که XRP با آنها شریک شده است و این دو شرکت سال گذشته سرویسی را برای پرداخت های دیجیتال سریع در استرالیا و فیلیپین ایجاد کردند. نواتی اکنون روی توسعه یک استیبل کوین مبتنی بر دلار استرالیا کار می کند.

علاوه بر این، با گسترش شرکت به دنیای پرداخت‌های فراملی دیجیتال، AUSC در شبکه‌های XRP و Stellar، دو استارت‌آپ بلاک‌چین رقیب، ادغام و استفاده خواهد شد.

جد مک‌کالب، یکی از بنیان‌گذاران ریپل و مدیر ارشد فناوری سابق آن، استلار را پس از ترک ریپل لبز در سال ۲۰۱۳، یک سال پس از راه‌اندازی ریپل، به دلیل اختلاف نظر با یکی دیگر از بنیان‌گذاران، کریس لارسن، راه‌اندازی کرد.

با رشد استفاده از ارزهای دیجیتال، پیتر کوک، مدیر عامل نواتی معتقد است که معرفی AUDC به این شرکت کمک می‌کند تا به بخش بزرگ‌تری از بازار پرداخت‌های دیجیتال در حال رشد تبدیل شود.

مشابه USDT و USDC که در حال حاضر در لیست 10 ارز دیجیتال برتر قرار دارند، استیبل کوین 1:1 در برابر ارز فیات – در این مورد، دلار استرالیا، پشتیبانی می شود.

استیبل کوین AUDC

این سکه را می توان به AUD خریداری کرد، بدون تحمیل هیچ گونه هزینه انتقال بین المللی به بلاک چین فرستاد و سپس به صورت رمزنگاری در کیف پول ذخیره کرد یا به AUD پرداخت کرد. نواتی قصد دارد به محض اینکه شرکت آنها را در شبکه خود ادغام کرد، از کارمزدهای تبدیل استیبل کوین و همچنین کارمزدهای تراکنش و تجارت سود ببرد.