منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • RenVM با ICHI همکاری می کند تا استیبل کوین غیر متمرکز را برای BTC ، DOGE و سایر رمزنگاری ها راه اندازی کند

RenVM با ICHI همکاری می کند تا استیبل کوین غیر متمرکز را برای BTC ، DOGE و سایر رمزنگاری ها راه اندازی کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • RenVm و ICHI استیبل کوین را برای سکه های رمزنگاری راه اندازی می کنند.
  • افزایش بازار برای صنعت استیبل کوین یکی از عوامل الهام بخش این حرکت است.

RenVM ، یک پروتکل ورودی که نقدینگی بین بلاکچین را تأمین می کند ، و ICHI همکاری کرده اند تا استیبل کوین های غیر متمرکز را در اختیار بیت کوین ، Dogecoin ، Zcash و دیگر جوامع رمزنگاری شده محبوب ، از جمله Ren قرار دهند.

RenVM روز سه شنبه در بیانیه ای که برای Cryptopolitan ارسال کرد ، این همکاری را اعلام کرد.

هر دو شرکت قادر خواهند بود برای معاملات معتبر ، استیبل کوین خود را ضرب و اداره کنند و در نهایت چشم انداز ساتوشی در مورد سیستم نقدینگی الکترونیکی همتا به همتا را تکمیل کنند.

این در شرایطی است که بازار به طور کلی در صنعت رمزنگاری برای استیبل کوین در حال افزایش است. بازار کنونی استیبل کوین اکنون از 100 میلیارد دلار فراتر می رود زیرا معامله گران به عنوان راهی برای کاهش مواجهه با کاهش قیمت بیت کوین ، اتریوم و سایر ارزهای رمزنگاری شده به USDC و Tether روی آورده اند.

با این وجود ، این استیک کوین ها در واقع با افزایش شدت این افت بازارها ، اقتصاد رمزنگاری را در معرض خطر بیشتری قرار می دهند. این به این دلیل است که ارزهای رمزنگاری شده برای ضرب آنها فروخته می شوند و فشار فروش ارزش این ارزهای رمزنگاری شده را کاهش می دهد (درست مانند فروش سهام ، ارزش آن سهام را کاهش می دهد).

پروتکل مرجع پولی غیر متمرکز ICHI (DMA) این مشکل را برای اولین بار با فعال کردن هر جامعه رمزنگاری برای ایجاد یک استیبل کوین که توسط ترکیبی از سکه بومی خود و استیبل کوین های دارای فیات پشتیبانی می شود ، حل می کند.

این امر تقاضا برای سکه بومی هر جامعه را افزایش می دهد و تضمین می کند که ارزش در جامعه قفل شده است. مشارکت جدیدی که امروز اعلام شد به ICHI این امکان را می دهد تا برای ارزهای رمزنگاری شده محبوب – از جمله DOGE ، BTC و سایر ارزها – که RenVM به بلاک چین اتریوم می آورد ، یک استیبل کوین ایجاد کند.

این امر می تواند از این ارزهای رمزنگاری شده برای انواع برنامه های مالی غیر متمرکز (DeFi) در اکوسیستم بلاک چین استفاده کند.

هدف اصلی مشارکت RenVM ، ICHI

در هنگام صحبت ، مایکل برگس ، Ren COO ، گفت که این کلیدی است که اجازه می دهد نقدینگی سیال بین هر بلاک چین حرکت کند.

“پروتکل ICHI با تشویق به پذیرش و استفاده از این توکن ها و بازگشت ارزش به جامعه در قالب بازده ، برای هر ذینفع در داخل بیت کوین ، Dogecoin ، Digibyte یا سایر انجمن های رمزنگاری ارزش ایجاد می کند.”

برایان گروس ، سخنگوی ICHI ، گفت: “Stablecoins برای همه ابزارهایی که آنها در امکان معاملات قابل اعتماد برای رقابت با سایر ارزهای رمزنگاری شده و کاهش ارزش پروژه ها فراهم می کند.”

تا زمانی که هر جامعه ای بر پول خود کنترل کامل نداشته باشد ، چشم انداز ساتوشی ناکاموتو در مورد “سیستم نقدی الکترونیکی کاملاً همتا” قابل تحقق نخواهد بود. ما از همکاری با رن خوشحال هستیم تا به جوامع در مورد نحوه هزینه ، سرمایه گذاری ، پس انداز و استفاده از پول آنها برای تشویق رشد مقیاس پذیر و پایدار DeFi استقلال دهیم. “